Sunday, October 23, 2016

Stenders "Naha prinkust säilitav sari"

Hei!
Stenders saatis mulle septembri algusel katsetamiseks nende uue "Naha prinkust säilitava" sarja. Nüüdseks juba pea kaks kuud olen tooteid katsetada saanud ning õige aeg on oma mõtted kirja panna. :)


Stenders kirjutab: Meie uued tõestatud efektiivsusega kehahooldustooted, mida on naha prinkuse säilitamiseks tugevdatud väärtuslike essentsõlidega, kofeiini ja muude looduslike lähteainetega, aitavad sul saada siledama, pringima naha ja parandada figuuri. Ühenda see efektiivne igapäevane rituaal aktiivse ja tervisliku elustiiliga silmanähtavate ja püsivate tulemuste saavutamiseks!  
Stendersi uude sarja kuuluvad kolm toodet: Detox-kehakoorija, Kehakontuure vormiv seerum ja Tselluliidivastane massaažiõli.


Alustame esimesest sammust, milleks keha koorimine uue Detox kehakoorijaga. Kehakoorija lubab parandada naha tekstuuri ja elastsust, muuta nahk siledamaks ja pringimaks.
Kui soetaksin ühe toote kogu sarjast, siis selleks oleks just see kehakoorija. Kuigi tegemist on suhkrukoorijaga ei ole mul muret, et toode sulab nahal liiga kiirelt. Samuti kulub koorijat üsna vähe, mina sain/saan purgikesest 7-8 kasutuskorda. Kindlasti oleneb, kui kokkuhoidlikult koorijat kasutada! :) Peale kehakoorija kasutamist on nahk siledam ja siidiselt pehme.
PS: Stenders soovitab koorida keha ülespoole suunatud ringikujuliste liigutustega.
Mis aga eriti tore - kehakoorija on 100% looduslik ning sisaldab viite essentsõli.


Teine samm - Kehakontuure vormiv seerum. Lubab tugevdada keha figuuri ning niisutada nahka.
Mis kehakreemide, -seerumite, -võide, -piimade ja muu taolise juures minu jaoks tähtis - kui kaua selle imendumine aega võtab. Stendersi seerum imendub tõesti vaid sekunditega! Jee! :) Ning kuigi konsistentsilt on seerum väga kerge ja õhuline, siis muud niisutust minu nahk enam ei vaja.
Seerumit tuleb kanda sõrmeotstest kaenlaaluste suunas ja kõhule kellaosuti liikumise suunas. 
Kui keha niisutamisega saab seerum väga kenasti hakkama, siis keha figuuri tugevdamine... Ma olen siiski arvamusel, et kui soovid näha oma kehas muutusi, on tervislik toitumine ning mõõdukas trenn parim variant! ;)


Kolmas ning ühtlasi viimane samm - tselluliidivastane massažiõli.
Selle toote suhtes on minu tunded kõige jahedamad, pole ma õlidega enamasti üldse väga hea sõber. Alustades plussidest, siis tegelikult võtab õli imendumine (õli kohta) samuti pigem vähe aega. Konsistentsilt üsna vedel ning kulub vähe.
Igal hommikul ja õhtul, vähemalt 14 päeva järjest, peaks nahka intensiivselt õliga masseerima põlvedest puusade suunas.
Kuna ma eriti õlidega mässaja pole, siis igal hommikul ja õhtul see protsess ette võtta tundus päris tüütu kohustusena. Andsin endast parima! Nahk jääb kindlasti veelgi pehmem ning kui kõiki kolme toodet korraga kasutada, on tulemuseks niiiiii siidine, pehme ja niisutatud nahk. Siiski jätaksin Stendersi massažiõli oma ostukorvist välja.


Loomulikult pean ka tootesarja lõhna ära mainima - see on üks uskumatult hea tsitruseline kokteil! Mojito sõbrad, käsi püsti, sest see sari meeldib oma lõhna poolest teile kindlasti! :)
Samuti ei saa mainimata jätta taaskord pakendit, kuna tundub, justkui Stenders näeb oma pakenditega kõva vaeva ning see tasub end alati ära! Kaunid helerohelised toonid jäävad riiulil koheselt silma.
Soojalt soovitan Stendersi uut kehakoorijat ning seerumiga olen samuti väga rahul, kuid massažiõli ise uuesti ostma ei kipuks! :)
Kui kogu sari paari sõnaga kokku võtta siis ütleksin, et naha niisutamisega saavad kõik tooted väga hästi hakkama, nahk näeb veidi elavam välja. Samas nagu juba enne mainitud sai, kui soovid näha oma kehas suuri muutusi, siis aitab kindlasti efektiivsemalt trenn ja tervislik toitumine!

Kas oled Stendersi uuest sarjast midagi proovinud?

No comments:

Post a Comment