Sunday, November 13, 2016

Arvustus: Makeup Revolution Golden Sugar palett

Hei!
Uskumatu, kui palju tegemisi, toimetusi praegu käsil ja kui kiirelt novembrikuu möödub. Juba praegu poes ringi vaadates jäävad silma jõuluehted ja kingisoovitused ning on kuulda ka jõululaule. See kõik on küll väga tore ning tekitab ootusärevust, kuid samas... Aeg võiks veidikene oma tempot aeglustada! :)
Rääkides jõulukingisoovitustest, siis tänase postituse võib ka selle alla liigitada. Räägin veidi lähemalt Makeup Revolutioni Ultra põsepunapaletist Golden Sugar, mille jõuluvana täitsa vabalt võiks mõnele meigihuvilisele kuuse alla soetada! :)


Makeup Revolution palett sisaldab kaheksat imeilusat tooni - põsepunad, kaks küpsetatud highlighterit ning "baked" päikesepuuder. Paletis on ka väga suur peegel, ideaalne reisimisel! Palett on üsna tugev, ise küll lahti ei tule, aga soovitan siiski transportimisel ettevaatlik olla.Esmakordselt paletti avades tekkis tunne, nagu vaataksin kunstiteost! Küll ma ahhetasin ja ohhetasin. Toonid näevad tõeliselt kaunid välja ning neid katsuda justkui ei tahakski, imetleksin neid pakendiski niisama! :)
Enamus toonidest on väga tugevalt pigmenteeritud, aga mõni toon kipub ka pudenema.


Esimene toon on väga särav valge, mida kasutan põsesarnadel highlighterina. See toon pudeneb kõikidest kõige rohkem, tasub olla ettevaatlik. Väga, väga hele, ei tasu liialdada, kuna pigment on väga tugev. Teine toon on paletist kõige heledama pigmendiga, vaid õrna säraga, saab kasutada põsepunana, kuid enda nahal kasutan harva. Kolmas toon on väga kaunis roosakas-lillakas, sisaldab küll sära, kuid mitte liialt - kasutan põsepunana. Neljanda tooni näol on tegemist kuldse põsepunaga, ehk leiab kasutust suvel, sest minu heledale nahale hetkel veidi tume. Viies toon on hele, sooja alatooniga roosakas-nude põsepuna, milles sära üsna vähe. Väga kaunis! Kuues toon see-eest on Väga särav, nagu ka seitsmes. Kui kuuendat kasutan pigem highlighterina, siis seitsmendat tooni (minu üks lemmikutest!) kasutan hoopiski põsepunana, et näonahale "päikselist" välimust luua. Viimane toon on sooja alatooniga päikesepuuder, ainukene täielikult matt toon paletis, mis veidikene liiga tume minu nahale, kuid suvel leiab kindlasti kasutust. 


Kasutan toodet pea iga päev, kuna toonivalik on tõeliselt lai ning ühe paletiga saab täidetud kaks-kolm "funktsiooni". Kuigi veidikese pudenemisega võib norida, siis tegelikkuses kümne euro kohta (jah, see maksab just nii vähe!) on palett tõesti väga hea! Toonid on enamuselt väga pigmenteeritud ning püsivad näol terve päeva.
Minu esimene katsetus Makeup Revolutioniga ning olen väga positiivselt meelestatud - küllap peab tulevikus teisigi sama brändi tooteid katsetama!

No comments:

Post a Comment