Sunday, December 11, 2016

Viimase minuti kingiideed....!

Hei!
Kas mõistad, et jõulud on juba vähem kui kahe nädala pärast käes! Niisiis kui mõned kingid veel ostmata ning ideed otsas ja peale hakkab pressima pisike stress, ära muretse, kogusin tänasesse postitusse täpselt kümme kiiret kingiideed. Kingitusi leiad nii õele, vennale, isale, emale, sõbrannale, vanavanematele...
PS: Võta osa blogi kingiloosist, mille leiad SIIT!


Ma ei väsi korrutamast kui hea kingiidee on Kuma liblikas ning selle tõttu ei saanud ma seda tänasest postitusest välja jätta. :) Valikuid mitmeid, endale selle õige leiab igaüks. Ka hea kingitus endale! ;)
Eesti firma Lucky Laika on loonud kauneid pilte huvitavatele vanasõnadele ning pannud need ehetele, kaartidele, patjadele... Valik on suur ja lai!
Selver Gurmee letis, kust ma ennast liigagi tihti leian, märkasin imekauneid Whittard purgikesi, mille sees maitsev kuum šokolaad. Erinevad maitsed (näiteks valge šokolaadi, creme brulee, piparmündi, maasika, karamelli...) ja kaunite kujundustega pakendid loovad ideaalse kingi magusasõpradele.
Jacob Colinn on firma, mille avastasin juhuslikult Instagramist. Nimelt loovad nad kauneid nahast käepaelu, mille keskel münt, kuhu saad graveerida kas kalli inimese nime, mõned sümbolid... Isikupärane ja kaunis!
Kraabitavad maailmakaardid sobivad kingituseks igale reisihuvilisele. Samuti on need kauniks sisustuselemendiks. Suure valiku leiad näiteks Rahva Raamatust.
Lush suudab igal detsembril tuua välja põnevaid (ja oi, kui hästi lõhnavaid!) kingikomplekte, millega kohe ei saa mööda panna. Kes ei tahaks enda kuuse alt leida magusate või värksendavate lõhnadega vannitooteid? Lushi poekese leiad Tallinna Foorumi keskusest! ;)
Nordic Honey avastasin eelmisel talvel, taaskord tegemist Eesti oma firmaga. Nordic Honey valikust leiad erinevate maitsenootidega meepurke, mis veel väga ilusalt pakendatud! Sobib ideaalselt kingiks ka meestele! ;)
Ööloom on samuti asi, mis sobib kingiks igaks pühaks, tähtpäevaks või lihtsalt kalli inimese rõõmustamiseks. Oma ööloomast rääkisin aastake tagasi SIIN.
Pildile ei mahtunud, kuid väga lahedaks ideeks on ka Katvos kleepsud nii arvutitele kui telefonidele. Imekaunid kleepsud panevad särama igaühe silma! Vaata lähemalt näiteks Katvos Instagramist või facebookist.
Ning viimaseks väike maiuspala DIY sõpradele. Nimelt Pinterestis surfates jäi mulle silma meeletu valik kingikorve. Minu meelest on parimad ideed näiteks spa-korv, filmiõhtu-korv, meigisõbra-korv, mõtle vaid kingisaajale ning lase fantaasial lennata! ;)

Loodan, et leidsite oma armsatele siit mõne kingiidee! :)
Kaunist kolmandat adventi!

1 comment:

  1. Kinkisin isale eelmisteks jõuludeks Nordic Honey mee, ei pannud puusse :)

    ReplyDelete