Sunday, December 4, 2016

Wishlist Jõulud 2016

Jõulud on unistamise aeg ning kui unistada, siis juba suurelt! :) Seetõttu panen kirja täna kõik oma soovid, nii suuremad kui ka veidi väiksemad, mis mõtetes mõlguvad ja silmad särama panevad.


Meeletult kaunis Kuma kaelakee Maagia jäi mulle silma esimest korda Kuma Design Instagramis ning olen seda nüüd vahel getkuma.com e-poes piilumas käinud. Kui Kuma liblikad enam tutvustamist ammugi ei vaja, on Kuma kaelakeed ehk mõnele veel üllatuseks, kuid Kuma Design valmistab tõesti kauneid kaelakeesid, üks ilusam kui teine.
Teazy 14-päevase teekuuri läbisin kevadel ning kogemused olid mõnusalt positiivsed. Tahtsin küll suvel ka 28-päevase teekuuri läbi teha, kuid kuidagi jäi plaan teostamata. Nüüd tunnen, et uus teekuur oleks väga vajalik! :)
The Body Shop Lightening drops ehk helendavad tilgad on ennegi minu Wishlistist läbi käinud. Nimelt on tegemist jumestuskreemi tooni helendavate tilgakestega, mis minul kui heleda nahaga neiul, kellele ka heledaimad jumestuskreemid vahel liiga tumedad on, oleks kindlasti vaja!
Kõige hinnalisem soov tänases Wishlistis on Apple Macbook. Sain seda iludust veidi ise näppida, katsetada ja see vaid süvendas mõteisse Macbooki soovi! Tegelikkuses äärmiselt vajalik ja praktiline soov.
Kui nägin esimest korda GHD uut Copper Luxe sarja, olin võlutud. GHD tooted on alati mulle silma jäänud, sest tegemist on väga tunnustatud ja kiidetud brändiga ning minu pikkadesse juustesse teevad näiteks püsivaid lokke vaid vähesed seadmed, mida ise katsetada olen saanud või mida juuksurid minu juustel proovinud on. Pildil (tõeline unistuste komplekt) GHD Air Professional Hairdryer & V Gold Styler Copper komplekt.
Kuues soov on Daniel Wellingtoni Classy käekell, millel must nahast pael ning hõbedased detailid. Lihtne, kuid nii minulik aksessuaar.
Üks praktiline soov on ka kaamera statiiv. Olen erinevaid statiive vaadanud juba mõned kuud, kuid päris ostuni pole (veel) jõudnud. Ehk varsti, ehk varsti! :)
Ning viimane, aga mitte hapupiimane soov on uus Beauty Blender, kuna minu oma hakkab aeglaselt, aeglaselt vananema ja purunema ning vajab hädasti välja vahetamist!

Mis Sinu jõulusoovide hulka kuuluvad? :)

No comments:

Post a Comment