Wednesday, January 18, 2017

Wet n Wild lauvärvipalett ja primer

Eelmise aasta lõpus jõudis minuni tore uudis, et wet n wild on jõudmas Eestisse! Nii tore üllatus! Wet n wild on tuntud oma hea kvaliteedi, põneva tootevaliku ja taskukohaste hindade tõttu. Sain wet n wild'ilt pisikese pakikese ning kahest tootest räägiksin teile täna, kahest teisest hiljem. :)


Kui pakikesest leidsin lauvärvipaleti "Comfort Zone" olin ääretult elevil. Wet n wild lauvärvipalettidest kuulsin kiidusõnu juba mõned aastad tagasi. Paletti kuuluvad kaheksa säravat tooni. Toonide peal on ka kirjas, mida ja kus kasutada, mis on kindlasti abistav paljudele, kuid alati on tore ka eksperimenteerida! Paletis on kaasas pisike pintsel-aplikaator, mis minul jääb kasutamata. Pakend on mõnusalt tugev.


Paletiga saab luua nii kergeid päevameike kui ka tumedat õhtust või täielikku peomeiki. Mulle väga meeldib, et lihtsamate ja pruunikamate toonide vahele on paigutatud ka ebaharilikemaid ja veidi särtsu lisavaid toone. Küll aga näeb mõni toon välja pakendis veidi teistsugune, kui ta nahale jääb. Näiteks parempoolse rea viimane, pakendis särav tumesinine toon on tegelikult pruun värv, millel õrn sinine sära juures. Üllatusi kui palju!
Tugevamate toonide pigment on väga hea, heledamatel toonidel natuke nõrgem, kuid siiski hea. Värvid püsivad peal tunde ja ei pudene.


Üleüldiselt olen paletiga väga rahul! Kaheksast eriilmelisest toonist on küll ja veel, et erinevaid meike luua. Pigmendi ja püsivuse üle ei saa kurta, samuti hajuvad toonid hästi. Kindlasti pean minema wet n wild letti teisigi lauvärvipalette uudistama!


Wet n Wild karbikesest Coverall primerit nähes mõtlesin ma selle mõneks ajaks seisma jätta, et enne oma teiste primerite viimased piisad ära kasutada. Kuid uudishimu sai minust võitu ja loomulikult pidin selle siiski ära katsetama... ja tundub, et jäingi katsetama, kuna nüüd leian selle primeri alalõpmata enda meigirutiinist. Vähesest kogusest piisab, et ära katta kogu nägu. Primer meenutab olemuselt kerget kreemi ja imendub kiirelt. Paljud primerid on pigem silikoonise-tundega ja võivad nahale jätta ebameeldiva kihi, kuid Wet n wild primeriga seda kartma ei pea.


Wet n wild nimetab toodet "magic potion"'iks ning ega ma eriti vastu vaielda ei saagi. Et saada täielik ülevaade, kui hästi toode siiski toimib, tegin katse nii, et kandsin selle vaid ühele näopoolele ning teisele ei pannud primerit üldse. Kindlasti oli primeriga kaetud näopoolel meik kohe veatum, nahk siledam ning jumestuskreem kandus ka lihtsamini peale. Õhtu lõpuks oli primeriga poolel meik paremini "säilinud". Hetkel kasutan wet n wild primerit pea iga päev.

Minule jätsid esimesed katsetused wet n wild toodetega väga positiivse mulje! Wet n wild on Eestis müügil Ideaal Kosmeetika kauplustes, minge kindlasti vaadake üle! ;)

2 comments:

 1. Kuna ma vanem kui 30, siis tekitab nimi wet n wild minus toredat äratundmisrõõmu:) Nimelt on see sari kunagi päris ammu, pakuks, et 90ndate lõpus, Eestis täiesti olemas olnud ja ise ka siis sealt üht-teist proovinud, aga erilist muljet tol ajal ei avaldanud. Arvatavasti nüüd kvaliteet parem :)

  Lullaby

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina veel mäletan, kuidas umbes kümmekond (?) aastat tagasi oli Wet n Wild saadaval Seppeläs, kuid nüüdseks on kvaliteet kindlasti paranenud! ;)

   Delete