Sunday, February 19, 2017

Arvustus: NYX Lip Lingerie

Matid huuled on alati olnud minu lemmikud! Huulepulki armastan läbipaistva puudriga matistada ja huuleläikeid oman vähe. Selle tõttu olen alati põnevil, kui mõne brändi matid huuletooted silma jäävad.
NYX Lip Lingerie'd on mujal maailmas juba ammu palju kiitust kogunud ning kui NYX Eestisse jõudis, olid Lip Lingerie'd just need tooted, mida kohe pidin proovima.
PS: Tänased pildid on loomulikult mõjutatud sõbrapäevast! :)


NYX Lip Lingerie'd on valdavalt loomulikes nude toonides kreemjad matid huulevärvid. Kreemjas värv on pakendatud läbipaistvasse tuubi, kust kenasti toote tooni näha. Aplikaator on pikk ja peenike, mis esialgu huulevärvi peale kandes minule üsna harjumatu tundus, kuid sellega harjub kiirelt ära.
Eestis on Lip Lingerie saadaval 12 toonis, kuid hiljuti tõi NYX välja veel palju uusi toone, mis loodetavasti üsna pea juba meile samuti jõuavad. Mina igatahes ootan väga! :)


Mina soetasin esimese Lip Lingerie NYX avamispeol Tallinna Kaubamajas. Välja valituks osutus toon Emballishment, mis värvilt tumelilla. Kuigi ma polnud kunagi lillat huulevärvi endale varem soetanud, tundus see nii meeletult kena, et pidin ära proovima. Minule toon väga meeldib! Ideaalne eriti sügiseks ja talveks.
Teise tooni ostsin aga üsna hiljuti, kuna olin juba pikalt mõelnud ühe "tavalise" nude huulevärvi soetamisele, mis oleks minu go-to igas olukorras. Peale pikka uudistamist NYX'i letis valisin tooni Lace Detail, mis heleroosa nude. Enamasti kannan huultele seda tooni õrna kihi, nii näeb see ülimalt loomulik ja kaunis välja. :)


Lip Lingerie'd on huultele kandes kreemjad, kuid kuivavad need täielikult matiks ning seda üsna kiirelt. Huuli soovitan enne niisutada, muidu kipub toode huuli kuivatama. Püsivus on neil väga hea, kuid suurt söömist-joomist eriti ei kannata. Vähesest kogusest värvist piisab, kuna pigment on väga hea! Võtan alati Lip Lingerie'd reisidele kaasa, tugev pakend katki kindlasti lihtsalt ei lähe.
Soovitan Lip Lingerie'd soojalt! Kaunid nude matid(!) toonid võlusid mind koheselt ning fakt, et päeva jooksul ei pea kartma, et huulevärv huultelt "liigub" on samuti suureks plussiks! :)
PS: Juba peagi jõuavad NYX tooted Mylooki müügile! ;)

No comments:

Post a Comment