Saturday, February 25, 2017

Kuidas hommikul kiirelt uksest välja astuda?

Hei!
Olen täielik planeerija ning seetõttu armastan ka hommikused toimetused kindlasse rutiini seada, et saaksin kõik, mis vaja, tehtud ning seda väga limiteeritud aja jooksul. Mõtlesin jagada oma nippe, et Sinagi hommikul kiirelt, puhanuna ning ärksana voodist edasiste toimetusteni jõuaksid!


Hommikul ärkan kell 6.30. Peale seda teen kuskil 15 minutit kerget trenni (kõhulihased, kätekõverdused, kükid, plank jne) ning seejärel hüppan duši alla ja pesen hambad. Seitsme paiku alustan enda korda seadmisega. Riideid ei vali ma hommikul. Hoopis igal pühapäeval panen valmis viis riidekomplekti vastavalt viiele päevale. See säästab tõeliselt palju aega! Meigitooted olen samuti eelnevalt valmis pannud - hea on hoida igapäevaseid tooteid ühes kosmeetikakotis, nii ei kuluta hommikul aega põsepuna või huulepulga valimisele!


Hommikusöögiks joon mina smuutit. See koosneb suurest kogusest erinevatest marjadest/puuviljadest, kreeka jogurtist, spinatist ja mahlast. Smuuti saan valmis vaid mõne minutiga, kuna samuti pühapäeviti teen nädalaks smuutiportsud valmis - lõikan kõik puuviljad lahti, panen need viide külmutuskotti, lisan piisavas koguses marju ning hiljem panen kõik kotikesed sügavkülma. Nii pean hommikuti vaid koti sügavkülmast võtma, lisama veidi mahla, värsket spinatit, jogurtit ning blenderi tööle panema! :)


Kui smuuti valmis, istun ma enamasti laua taha ning võtan kätte to-do listi või märkmiku, kust vaatan üle selle päeva toimetused. Smuutit juues jõuan ka vahel 10-15 minutit hommikusi uudiseid vaadata või hoopis raamatut lugeda. Kuna koti olen eelneval õhtul kokku pannud, jääb üle vaid saapad jalga panna, jakk peale visata ning sall ümber kaela mässida ning uksest ma väljas olengi! :)

No comments:

Post a Comment