Sunday, February 26, 2017

L'Angelica hambapasta - 100% looduslik ning teepuuõliga!

Hei!
Mõni aeg tagasi sain testimiseks l'Angelica teepuuõli hambapasta. Kui mõtlete, kust hambapasta endale niivõrd põneva nime sai, siis Angelica on ühe Itaalia 19.sajandi maavilla nimi ning just seal toimus tootja teadus- ja arendustegevus ekstraktide tootmise valdkonnas! Põnev, kas pole?


L'Angelica hambapastadest on Eestis müügil kolm - Total Protection, Fresh Breath ning Tea Tree Oil. Viimase ma endale testimiseks saingi.
Esialgu olin veidi hirmul. Teepuuõliga hambapasta... Teatavasti on teepuuõlil väga spetsiifiline lõhn/maitse, mis paljudele meelt mööda ei ole, ka mind võtab tugev teepuulõhn nina kirtsutama.
Esimesel korral oligi teepuu hambapasta maitses tuntav, kuid peale teist korda mina seda enam tähele pole pannud. Harjumine käis kiiremini, kui oleksin osanud oodata! Teepuu ületab kergelt mündine, mahe maitse.


Teepuuõlil on teatavasti valuvaigistavad ja antibakteriaalsed omadused. Esimest olen "saanud" juhuse tahtel katsetada, kuna mitmeid kordi parandatud hammas, millega juba pea kümme aastat hambaarstivisiidil käinud olen, hakkas ennast jälle üle mitme aasta tunda andma. Valuvaigistav lubadus sai igatahes kinnitatud!
L'Angelica hambapasta ennetab nii hambakatu kui ka hambakivi teket.
Olen harjunud kasutama toidupoodides saada olevat Colgate hambapastasid, millest enamus valgendava toimega. Peale L'Angelica hambapasta kasutama hakkamist olen märganud küll, et hambad on tibake kollakamad kui enne, kuid see pole häiriv ning kergelt kollakas toon ongi hambale naturaalne.
Mis veel hea - hambapasta vahutab väga hästi!


Andsin L'Angelica hambapastat katsetada ka sõpradele, et saaksin edastada ka teiste arvamust. Kolmest kaks jäid hambapastat igapäevaselt kasutama. Ühele maitse kohe üldse ei istunud, teised aga tõdesid sarnaselt minuga, et maitsega harjub väga kiirelt! Ühesõnaga tagasisideks sain samuti enamjaolt positiivseid tähelepanekuid. Näiteks mainis sõbranna, et hambapasta küll ei valgenda väga palju, kuid jätab suhu väga värske ning justnimelt puhta tunde!
Hambapastad on müügil Euroapteekides ning Biomarketites. Soovitan kindlasti selle ära proovida - tegemist 100% loodusliku tootega ning kindlasti on too kasulikum, kui toidupoodides saadaval olevad hambapastad. L'Angelica toodet võivad kasutada ka lapsed.
PS: Euroapteekides on L'Angelica hambapastad veebruaris soodushinnaga - veel jõuad! ;)

No comments:

Post a Comment