Tuesday, March 28, 2017

Arvustus: Makeup Eraser - Meik maha sekunditega!

Hei!
Kui mulle pakuti katsetamiseks Makeup Eraserit, olin ääretult põnevil! Nimelt olen seda pisikest lapikest poes silmitsenud juba pikemat aega ning tegelikult mõtlesin juba kaua selle ostmiselegi. Nüüd olen "kustutajat" kasutanud ligi kuu aega ning hea meelega jagan Teilegi oma arvamust.


Mis imeasi see Makeup Eraser üldse on?
Kuna usun, et paljud on lapikesest eelnevalt arvustusi lugenud või midagagi kuulnud, teen sissejuhatava jutu lühikese. Nimelt on tegemist meigieemalduslapiga, mis eemaldab kogu meigi pelgalt veega. Mind pikalt huvitanud küsimus oli, et kas lapike sisaldab mingit meiki eemaldavat ainet või kemikaali, kuid vastus on ei, tegemist on kemikaalivaba tootega.
Makeup Eraserit saab taaskasutada lausa 1000 korda! Tuleb seda vaid hoolikalt pesta. Seda soovitatavalt pesumasinas (võib visata teiste pesude hulka) õrnal režiimil, 40 kraadise veega. Kindlasti tuleb lapp pesta ka enne esimest kasutuskorda!


Ütlen juba etteruttavalt ära, et mina olen täiesti Makeup Eraseri usku pööranud! :)
Meigi eemaldab lapikene imekiirelt - nii jumestuskreemi, kui ka mitu kihti ripsmetušši, kõigega saab hakkama! Lapi lühemate karvakestega pool on mõeldud meigi eemaldamiseks, pikemate karvakestega pool näo koorimiseks (ning viimaste meigijääkide eemaldamiseks). Mina kasutan Eraserit aboluutselt igal õhtul, kui meiki päeval kandnud olen ning armastan Eraseri puhtaks pesta Dr. Bronners'i seebiga ning siis nädalas korra või kaks pesumasinas. Lapike on ka ideaalne abimees reisimisel, kuna ei võta ta üldse kotis ruumi ning eraldi pudelit mõne meigieemaldusvahendiga kaasas tassida vaja ei ole.
Kuigi hind tundub ühe lihtsa lapikese kohta päris suur (jääb see 20 euro kanti), siis tegelikkuses on tegemist raha säästmisega - Makeup Eraser ei vaja kõrvale meigieemaldusvahendeid, mida iga mõne kuu tagant jälle ostma peab.
Eraser on Eestis saadaval kahes värvitoonis - must ning roosa. Mina igatahes soovitan küll julgelt - peale esimest kasutuskorda pole ma ükski kord võtnud meiki maha mõne muu tootega!

2 comments:

 1. Kasutan ka, aga mis mind häirib on see reklaam, et eemaldab 100% kõik meigi. Püsivate ja veekindlate toodetega on tal ikka raskusi kõvasti. Mul on väga hea ripsmetušš, mida peab sellega ikka palju nühkima. Töö teeb ära tõepoolest, aga teatud toodetega vajab ikka lisaabi.
  Lapi teine pool, mis peaks olema kooriv andis mul lapikiude veel pikalt välja - seega enne kasutamist peaks teda paar korda läbipesema. Koorivat osa kasutan ka seetõttu haruharva, tundub nagu ei täidaks täielikult oma eesmärki.
  Lapi meiki eemaldava poolega aga säästab tõesti aega, raha ja vatipatju :) Kui muidu kulus meigi eemaldamisele 5+ vatipatja siis nüüd 2-3

  ReplyDelete
 2. Kuna ma veekindlat meiki üldse ei kasuta, siis selle koha pealt ei oska ma kahjuks oma kogemusi jagada. Minul igatahes saab kogu meigi eemaldamisega hakkama! :) Testimise mõttes olen hiljem mõne meigieemaldajaga käinud näo üle ning jääke nahale ei jäänud.
  Olin ka enne internetist lugenud, et mõned on kurtnud kiudude üle, kuid minul pole seda probleemi mitte kordagi ette tulnud (pesin enne esmakordset kasutust lapi 2x üle). :)

  ReplyDelete