Tuesday, March 21, 2017

Kas BeautyBlenderi ideaalne kaksik?

Hei!
Veidi aega tagasi otsustasin uue BeautyBlenderi asemel soetada BYS Meigišvammi, et katsetada, kas tegemist oleks BeautyBlenderiga võrreldava tootega. Teatavasti on BeautyBlender ligikaudu 20 eurot, BYS švammi hind jäi 5 euro kanti.


Suuruselt on BYS švamm veidi suurem (pildil tumeroosa), kuid samas on BeautyBlenderit oma piklikuma kuju tõttu mugavam sõrmede vahel hoida ning sellega jumestuskreemi või peitekreemi nahale kanda.
Peale vee all kastmist on BeautyBlender pehmem, sellega toodet nahal hajutada on kergem. BYS on jäigem ning ei hajuta toodet nahal nii kiirelt, samas imab vähem kreemi enda sisse. Oma suurema kuju tõttu on sellega tülikam toodet hajutada näiteks silmade all või nina ümbruses.
Puhastada on mõlemat äärmiselt kerge (selleks soovitan Dr.Bronners'i seepe ;)). Pisiasi, mida BeautyBlenderit kasutades enne tähele ma üldse ei pannud on meigišvammi kuivamise aeg. Nimelt BYS kuivab tunduvalt aeglasemini!
Kuigi kasutan hetkel BYS švammi (kuna BeautyBlender on oma aja ära elanud) ning saan sellega vajaliku töö tehtud, eelistaksin siiski sellele BeautyBlenderit ning leian, et BB on oma hinda igati väärt!

No comments:

Post a Comment