Thursday, March 23, 2017

Praegused lemmikud #5

Hei!
Niivõrd kaunil päeval tundus ideaalne näpistada mõni hetk oma ajast, et istuda akna alla arvuti taha, võtta suur latte kõrvale ning kirjutada uus lemmikute postitus. Loodan vaid, et selline ilm vihma ning poriga nii pea enam ei asendu.


Natura Siberica Faroe Islands Modelleeriv Kehakoorija*
Natura Siberica tooteid pole ma palju katsetanud, kuid oma kaunite pakendite ja suure tootevalikuga pole need kindlasti märkamatuks jäänud. Selle tõttu olin eriti põnevil, kui jõuludel Natura Sibericalt pakikese sain. Esimesena vaatas mulle vastu just see ilmatuma suur kehakoorija. Koorijat on potsikus lausa 370 ml, jätkub seda väga kauaks! Koorija suured tükikesed ei sula nahal kiirelt ära ja nahk jääb peale toote kasutamist pehme ja kaunis.
PS: Kuna koorijas on hulk soola, tasuks see eemal hoida naha katkistest kohtadest!

Rich Argaania juukseõli
Rich juuksehooldusbrändi avastasin tänu oma juuksurile juba mõned aastad tagasi. Hetkelgi kasutan juuste pesemisel just nimelt Rich šampooni, maski ja palsamit. Rutiinist ei puudu ka kaks pumbatäit Rich argaaniõli, mis niisutab juukseid, muutes need säravamaks ja elavamaks.
Avastasin mõni kuu tagasi, et Rich on nimelt Eestist pärit bränd! Suurepärane üllatus! :)

TheBalm Mary-Lou Luminizer*
Kas olete juba tüdinud pidevalt kuulmast kiidulaulu theBalmi Mary-Lou Luminizeri kohta? Vahel tundub küll, et sellest räägib iga ilublogija nii Eestis kui mujal, aga ma ei saa seda iludust mainimata jätta. Suutsin selle taas mõneks ajaks unustada, kui katsetasin erinevaid highlightereid, kuid theBalm'i Mary-Lou on selles valdkonnas mu vaieldamatu lemmik!

Dr. Bronner's teepuu seep*
Oh, kui tore, et olen saanud katsetada sellist brändi nagu Dr.Bronner's. Enam ei kasuta ma pintslite pesemiseks mitte ühtegi muud seepi või šampooni. Dr.Bronner'si seebid puhastavad pintslid ja ka BeautyBlenderi kiirelt ja korralikult. Viimasel ajal olen kasutanud seda ka Makeup Eraseri pesemiseks. Kahjuks on minu seebikene kohe otsas (nagu pildilgi näha võite - pakend on ka päris räsitud), niisiis pean ruttu poodi uue järele tõttama!

Makeup Eraser*
Minu igaõhtune kaaslane! Niivõrd kiirelt saab sellega kogu meigi eemaldatud. See roosa lapike on juba saanud minu tõeliseks lemmikuks. Pikemalt jutustan sellest aga peagi arvustuses! ;)

Stenders Pure Pearl tualettvesi
Stendersi tualettvesi võlus mind esimesest korrast, kui seda poes nuusutasin ning kiirelt ta tee minu riiulile leidiski. Naiselik, senusaalne, värske ning elegantne. Ideaalne ka kevadesse! :)

NYX kulmupliiats*
Kuigi olen enamasti eelistanud kulmude täitmiseks toonivaid kulmugeele või puudertooteid, proovisin ära NYX kulmupliiatsi, millega saan kiirelt ja lihtsalt oma kulmud "tehtud". Tootel on hea pigment ning süsi pliiatsil pehme. Kiire, lihtne ning minu jaoks ideaalse tooniga!

Dove DermaSpa goodness kätekreem*
Talvel on mu käed pidevalt kuivad ja hea kätekreem peab alati kotis kaasas olema. Dove'i uues sarjas olev kätekreem on tõeliselt huvitava konsistentsiga. Esimesel katsetusel tundub kerge ja õhuline, kuid käed niisutab kiirelt ja korralikult, jättes need siidiseks ja pehmeks. Plussiks ka mõnus lõhn!

Mis on Sinu praegused lemmikud? :)

No comments:

Post a Comment