Wednesday, March 15, 2017

Wishlist: Kevad 2017

Hei!
Viimane soovide list ilmus blogis jõuludel. Nüüd on mõned kuud möödunud, käes on minu sünnipäevakuu (mis tähendab enda veidikest poputamist! ;)) ja soove on kogunenud päris mitmeid. 


Bourjois Air Mat jumestuskreem tundub midagi just mulle - mati lõpptulemusega, hea katvusega, püsib peal kuni 24 tundi. Kas kõik need väited päriselt ka paika peavad? Tahaks tõesti katsetada! 
Bourjois lainel jätkates tahaksin väga katsetada ka uut Healthy Mix jumestuskreemi, kuna Healthy Mix jumestuskreemi vanema variandiga on minul väga head kogemused (loe eelnevast postitusest!) ning uuel variandil on olemas veelgi heledam toon, kui vanemas sarjas!
The Body Shop Lightning Drops'e olen imetlenud poeletil juba päris kaua, kuna jumestuskreemi helendavad tilgakesed kuluksid kohe kindlasti mulle (ning teistele, kel õige tooni leidmisega raskusi) ära. Nii saaksin ka päris mitu hetkel sahtlis seisvat jumestuskreemi ära kasutada!
BeautyBlender, minu hea ja truu kaaslane, on ilmselgelt vanaks jäänud ning vajab väljavahetamist. Ära olen kasutanud kaks tükki ning võin kinnitada, et see on tõesti üks väärt abimees!
NYX Gotcha Covered peitekreem on kuulduste järgi väga tugeva katvusega ning seda sooviksin oma tumedatel silmaalustel katsetada! Kas toote katvus on M.A.C'i peitekreemiga võrdne...?
L'Oreal on tulnud välja väga põneva paletiga, millest leiad 5 erineva tooni ja erineva ülesandega peitekreemi, mis mõeldud nahaprobleemide peitmiseks ning värvide korrigeerimiseks. Taolist paletti mina varem omanud pole, niisiis uudishimu on suur!
Mündi šokolaadilõhnaline küünelakieemaldaja... Kas ei kõla mitte imeliselt? Just sellist toodet pakub Ciate, väga põnev! 
JOIK rõõmustas hiljuti uudisega, et nemad on välja tulnud huuleõliga. Huuleõli sisaldab näiteks jojobaõli ja astelpajuõli ning silub ja kaitseb huuli, olles ise apelsinilõhnaga. Katsetaksin väga hea meelega ära!
Ning viimaseks üks pudelike jojobaõli. Jojobaõli kasutasin mõni aeg tagasi igapäevaselt, see toimis ideaalselt naha niisutajana või punnikeste eemaldajana? :)

Millistest ilutoodetest Sina hetkel unistad?

No comments:

Post a Comment