Monday, April 3, 2017

Essence kevad/suvi 2017: Küüned & Huuled

Hei!
Aeg on algust teha Essence kevad-suvise kollektsiooni tutvustamisega, kuna uusi ja põnevaid ilutooteid, millest pikemalt rääkida võiksin, on palju!


Essence the gel küünelakkidest on juttu tulnud siin blogis ennegi. Sel korral sain katsetamiseks tooni tip top taupe, mis taaskord üks tagasihoidlik, kuid äärmiselt kena toon! Lakk püsis minu küüntel ideaalsena kuskil 3 päeva, ilma suuremate vigadeta 5 päeva.
Täiesti uus sari on aga glow & care. Sarja küünelakid tugevdavad ning kaitsevad küüsi väliste mõjude eest. Lakkides on ka kukui õli. Toon Go for glow on kaunis heleroosa lakk, ühtlase tooni tagamiseks on vaja kahte kihti. Kas lakk küüsi tugevdab või kaitseb, sellest mina aru pole saanud. Annab see küüntele kerge sädeleva efekti. Püsivus ei olnud nii hea, kui the gel lakkidel, kuid siiski rahuldav! :)Huuletooteid Essence uues kollektsioonis eriti palju ei ole, kuid välja tuli suure värvivalikuga shine shine shine huuleläike sari. Sära on neis tõesti väga palju! Essence saatsis minule kaks tooni: 12 runway, your way ning 13 red carpet starlet. Viimase panen hetkel mõne kingiloosi jaoks kõrvale, kuna punane (huuleläige) ei ole huultel see minu toon! :)
Mahlaka lilla aga proovisin ära küll, toon on niivõrd lahe! Pigment on väga hea, värv jääb huultel sama kaunis kui tuubis. Kuna huuleläiked jätavad huultele niiöelda märja efekti, kandub värv väga kergelt klaasile ning musikindel see kindlasti ei ole! :) Küll aga ideaalne särtsakas värv kevadisse või suvisesse päeva. Oma õige tooni leiab valikust pea igaüks.


Kaunist nädalat! :)

No comments:

Post a Comment