Sunday, April 23, 2017

Kingitused emadepäevaks!

Hei!
Juba peagi on käes mai ning emadepäev! Mõtlesin kirja panna enda ideed, mida emale kinkida ning millega teda sel päeval üllatada ja meeles pidada. :)


Kuma liblikast olen vist rääkinud küll juba nii mitmeid kordi, et juba tundub, nagu katkise plaadina korrutaksin samu ridu, kuid see on üks imearmas ning kaunis aksessuaar, mida võib kinkida mõnele säravale naisele igaks tähtpäevaks! Suure valiku leiad kas getkuma.com e-poest või näiteks Apollost.
Vett kipuvad meist paljud tarbima liiga vähe ning, et seda ära hoida, on mõnusaks kingiks üks imekena Equa veepudel. Valiku leiad kas Equa e-poest või lehelt apteekonline.ee.
Pandora teeb igal aastal eraldi helme(id) emadepäevaks ning kui Su emal on Pandora käekett olemas, on helmes ideaalne kingitus!
Myprint lehel võid printida oma piltidega kalendreid, pildiribasid/järjehoidjaid ja veel mitmeid põnevaid tooteid. Olen Myprint lehelt teinud juba mitu tellimust ning alati kvaliteediga väga rahule jäänud! Vaata lähemalt myprint.ee.
Kukupesa.ee loob imearmsaid kodusisustus elemente ning üks kaunemaid nende valikust on minu meelest just emale mõeldud "Maailma parim ema" poster.
Kõikidele teesõpradest emadele on armsaks kingiks Especha tee, mille purkidel kirjas erinevad sõnumid, nagu näiteks "Sa oled eriline" või "Sa oled ingel!". Especha tee leiad Apollost.
Ka Ööloomast olen blogis varasemalt rääkinud. Eesti ettevõtte loodud unemaskid on armsad ja kasulikud kingitused igaühele, vali välja vaid lemmik. Valiku leiad ooloomstore.com
Moodsale emale on lahedaks kingituseks Standfold loodud t-särgid Eesti sünnipäevale mõeldes. Leia oma lemmik standfold.com e-poest!
Kuid imeliseks kingituseks on ka üks tore elamus! Vii oma ema mõnele huvitavale kontserdile - hulgaliselt üritusi leiad kindlasti Piletilevist!

Kaunist uut nädalat! :)

No comments:

Post a Comment