Sunday, April 9, 2017

Konjac Sponge - roosa saviga pesukäsn

Hei!
Kui mõnus, et kevad on lõpuks ometi käes! Järjest enam on väljas näha päikest ja lõpuks ometi sain oma nahktagi kapist välja võtta! Ja loomulikult need imelised päikeseloojangud, mida viimastel nädalatel imetlenud olen - vau!
Täna räägin lähemalt mulle testimiseks saadetud Konjac Sponge'dest ehk pesukäsnadest, millest arvatavasti kõik ilusõbrad vähemal või suuremal määral kuulnud on. :)


Konjac Sponge pesukäsn:
  •  on 100% naturaalsest taimekiust
  • sisaldab ohtralt mineraale ja antioksüdante
  • keskkonnasõbralik
  • värvainete- ja lisaainetevaba
  • 100% vegan. 
Saadaval on käsnad erinevatele näotüüpidele. Mina valisin testimiseks käsnad roosa saviga ning rohelise teega. Käsna on soovitatav kasutada kolm kuud. Rohelise saviga švamm on mõeldud kombineeritud nahale ning selle tõttu seda ma veel katsetama ei ole hakanud - ootan suve, mil saan selle tõeliselt proovile panna ning jagan siis kindlasti Teiega oma arvamust. Küll aga olen kasutanud igapäevaselt roosa saviga varianti, millest täna pikemalt räägin.


Nagu ikka, peab käsna enne kasutamist veel all märjaks tegema. Esialgu pakist välja võttes on see kivikõva ning tundub üsna võimatu, et peale vee all niisutamist muutuks see pehmeks ning mõnusaks. Küll aga peale veidikest ootamist nii juhtub! Konjac Sponge küljes on ka pisike nöör, millega saab selle kuivama panna - väga mugav ja vajalik!
Švammi võib kasutada ka erinevate puhastustoodetega. Mõtlesin esialgu, et katsetan toodet täiesti naturaalselt ning hiljem pole ka kordagi tundnud vajadust mõnda näopuhastusvahendit juurde lisada. Kuigi eemaldab see kiirelt ka meigi, kasutan mina seda enamasti hommikuti näo puhastamiseks. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning aitab pesukäsnal veelgi kauem vastu pidada. Käsn on näonaha vastas äärmiselt õrn.


Roosa saviga käsn on mõeldud eelkõige väsivale ning elutule nahale. Valisingi selle testimiseks seetõttu, et külmad talvekuud olid minu nahale mõjunud üsna laastavalt - nahk oli kuivem ning väsinud.
Käsn on muutnud minu naha kohe tõesti värskemaks! Kuivusest näonahal olen edukalt lahti saanud, samuti pole ilmunud näole eriti vistrikke, millega mõned kuud tagasi ikka pidevalt võitlesin. Kindlasti üks osake sellel on ka päikesel ning faktil, et und saab keha rohkem, kuid kindlasti on osa ka Konjac Spongel! Nahk on pehmem ja elastsem.

Kui küsida, kas Konjac Sponge on minu jaoks hädavajalik ilutoode, siis usun, et saaksin hakkama ka ilma selleta ning suurt "ahhaa" momenti see minus ei tekitanud, kuid sain siiski veenduda selle headuses ning mina jäin rahule. Kuna tegemist on 100% loodusliku tootega, mõjub see kindlasti ka pikemas perspektiivis nahale paremini, kui tavalised näopuhastusgeelid või muud taolised.

Kas Sina oled Konjac Sponge proovinud? Kuidas rahule jäid?

No comments:

Post a Comment