Sunday, April 30, 2017

Mis peitub minu käekotis?

Hei!
Alati proovin hoida oma käekoti sisu organiseerituna, et võtmed õigel ajal üles leiaksin või pastakat otsides minuteid ei kulutaks. Mõtlesin täna näidata, mis peitub minu käekotis.


Neli asja on minu käekotis alati - rahakott, võtmed, telefon ja kõrvaklapid! Muusikata ei lahku ma kunagi kodust ning isegi ühistranspordis kümneminutilistel sõitudel haaran kotist kõrvaklapid ning panen muusika käima.
Pea alati on kotis ka kalendermärkmik, milleta minu peas valitseks kaos. Märkmiku tellisin eritellimusena selliselt toredalt lehelt nagu https://www.simplynotebooks.eu/ ning olen sellega väga rahul! Ideaalselt mahuvad sinna minu plaanid, eraldi lahtritesse ka meeldetuletused ja mõtted ning ideed. Olen selle koha pealt küll vanamoeline, et telefonis või arvutis on mu kalender täiesti tühi, kirjutan kõik kohtumised, üritused ja muu käsitsi paberile. Selleks peab kotis alati leiduma ka vähemalt üks pastakas!
Proovin alati kaasas hoida oma Equa veepudelit, mis on äärmiselt kerge (olenemata sellest, et on klaasist) ning mugav. Armastan igapäevaselt tavalisse vette lisada mõned viilud laimi.
Enamasti leiab minu kotist kas snäkke (õunad, viinamarjad vms) või vähemalt väikese batoonikese, mida nö "hädajuhusena" süüa, kui päev on nii tihedalt hommikust-õhtuni täis, et korraliku einet on raske mahutada graafikusse.
Iluasjadest minu kotist midagi peale väikese L'Occitane kätekreemi ning Blistex huulepalsami/huulepulga enamasti ei leia.

Mis peitub aga Sinu käekotis? :)

No comments:

Post a Comment