Monday, May 29, 2017

Arvustus: The Body Shop helendavad tilgakesed

Hei!
Mõni aeg tagasi hakkasin kasutama The Body Shop'i jumestuskreemi helendavaid tilgakesi, mis minu Wishlistis olid olnud juba päris mitu kuud. Mulle kui väga heleda nahaga neiule on taoline toode vahel lausa hädavajalik, kuna poodidest leiab piisavalt heledaid jumestuskreeme äärmiselt vähe.
The Body Shop'i valikus on lisaks helendavatele tilgakestele ka jumestuskreemi tooni tumendavad tilgakesed.


The Body Shop kirjutab toote kohta:
Meie innovaatiline toode, mis muudab jumestuskreemi täpselt sobivaks sinu unikaalse nahatooniga. Kui sul on hele kuni keskmiselt tume nahk, sinu jumestuskreemi toon näib liiga tume või isegi oranž. Tooni heledamaks kohandavad tilgad, sinu nahatoonile sobiva jumestuskreemi loomiseks. Valged ja roosad pigmendid muudavad tooni heledamaks, neutraliseerides samal ajal kollasuse heledates kuni keskmiselt tumedates jumestuskreemides.


Toodet on klaasist purgikeses 15 ml, mis esialgu tundub väikese kogusena, kuid tegelikult kulub toodet korraga vähe ning jätkub seda tükiks ajaks. Mina olen kasutanud tilgakesi umbkaudu viie jumestuskreemiga, probleeme tooni segunemisel või ebaühtlasel lõpptulemusel pole esinenud ühegagi. Et saada jumestuskreem tooni võrra heledamaks, kasutan umbes kahte mugavast pipetist tulevat tilgakest.  
Tilgakesed on õrna heleroosat tooni, mis tõesti liigselt oranže toone neutraalsemaks muudavad ning kollaka alatooniga kreemi "külmemaks" muudavad (win-win!).
Väikese pudeli võlu on ka see, et kosmeetikakotti mahub see ideaalselt. Taoline kaunis pudelike on seal justkui eraldi aksessuaariks.


Mina olen igatahes The Body Shopi tooni helendavate tilgakestega rahul! Olen tänu sellele saanud ära kasutada mitu sahtlisse seisma jäänud jumestuskreemi. Lisaks on antud toode äärmiselt hea, kuna nii ei pea ostma eraldi jumestuskreemi talveks ja suveks - saab vaid tooni veidikene vastavalt vajadusele kohandada!

No comments:

Post a Comment