Tuesday, May 2, 2017

Dove lillelõhnalised deodorandid

Kui kaunid ilmad on lõpuks meile saabunud! D-vitamiinist oli puudus juba suur ning need pidevad vihmasajud ning tormituuled mõjusid tervisele ka laastavalt, kuid nüüd on hirmus mõnus päikese käes end kevadeks "häälestada".
Ühel eelnevalt kirjeldatud tuulisel päeval sain pisikese üllatuspaki Dove'lt, kus sees olid kolm uut deodoranti, mida hea meelega lähemalt tutvustan.


Deodorantide osas olen siiralt Dove fänn! Kuigi ma poes varasemalt eriti suurt tähelepanu deodorandi valimisele ei pööranud (peamiseks oli vaid hea aroom), siis juba eelneva aasta suvest alates olen poest haaranud ikka Dove deodorantide järele: need on tihtilugu niisutavamad ja naha vastu hellemad, kui mõned teised poes leiduvad antiperspirandid.
Dove uue sarja tooted on veelgi nahasõbralikumad! Lausa neljandik koostisest on niisutav kreem, mis hoolitseb õrna kaenlaaluse naha eest ega ärrita seda.
Esimese asjana jäid minule silma Dove uute deodorantide imearmsad pakendid. Heleroosad toonid tõid minule silme ette kevadised kirsiõied. Kuigi päris kirsiõie aroomiga deodorandid ei ole, on need siiski mõnusalt lillelõhnalised ning värskendav aroom püsib peal terve päeva.
Dove deodorandid ei jäta riietele valgeid plekke. Lubavad need kaitset lausa 48-tunniks.
Mina julgen tõesti uusi deodorante soovitada! Ei ärrita need õrna nahka ning eriti meeldejääv on just uue sarja lilleline ning värskendav lõhn, mis ideaalselt sobib nii kevadiste kui ka suviste päevadega.

Milliseid deodorante Sina kasutad?

1 comment:

  1. minu absoluutne lemmik ja väga tõhus abiline on looduslik kuivdeodorant: https://shop.schmidtsnaturals.com/collections/deodorant

    tavapoes müüdavad sisaldavad alumiinimumi jm jama, mis pikemas perspektiivis võivad tekitada raskeid haigusi, kuna sageli kantakse äsjaraseeritud nahale ja sel juhul imendub veel eriti hästi otse organismi.

    ReplyDelete