Thursday, May 4, 2017

Essence kevad/suvi 2017: Silmad

Kirjutan hetkel oma magamistoa akna all, käes amaretto latte ning naudin seda kena päikselist ilma. Sellistel hetkedel armastan vist blogimist kõige enam! :)
Essence suurest portsust uutest ja põnevatest toodetest on järele jäänud tutvustada veel silmadele mõeldud kosmeetika.


Üks kõige põnevamaid tooteid uuest kollektsioonist on My must haves palett, mille saad oma valitud toonidega täita! 20 kauni tooni seast saad ühte paletti paigutada oma neli lemmikut ning loomulikult ka värve igal hetkel vahetada. Palett on äärmiselt mugav, kuna saad erinevaid värvikombinatsioone sobitada ning see teeb paletist ka ideaalse reisikaaslase.


Mina sain katsetamiseks neli kaunist tooni: 05 cotton candy, 08 peach-party!, 12 want a mint? ja 18 black as a berry. PS: Mulle nii meeldib, kui brändid erinevad toonid huvitava nimega tähistavad pelgalt numbri asemel. Nii vahva! :)
Olen äärmiselt õnnelik, et mündiroheline toon minu kingikotti pandi, kuna see on niivõrd unikaalne ja kaunis toon. Suvel kasutan seda kindlasti näiteks silma sisenurgas või alumisel ripsmepiiril, et rõhutada enda siniseid silmi ning tavaliste pruunikamate toonide juurde veidi särtsu lisada.
Cotton candy ehk suhkruvatt on armas heleroosa sädelev toon, mis sobib imearmsasti kevadiste lauvärvikombinatsioonide juurde.


Peach-party ning black as a berry on need täpselt minu toonid!
Armastan ploomikarva toone, eriti veel sügisel ning talvel. Black as a berry näeb esialgu välja veidi lillakam, kui ta tegelikult on. Silmalau peal jätab see pigem tumepruuni värvi. Peach-party on armas, tagasihoidlikum pruunikas toon, mida saab ideaalselt kasutada igapäevases meigis.
Toonide pigmendi üle nuriseda kindlasti ei saa. Hajutamisega peab veidikene vaeva nägema, kuid toonid on siiski kaunid ning essence uue personaliseeritava paletiga jäin mina rahule! :)


Uued ripsmetušid võlusid mind esimesest silmapilgust! Nimelt on Essence uute ripsmetušide pakendid läbinud täieliku uuenduskuuri ning näevad välja veelgi kenamad, kui varasemad pakendid.
Essence ripsmetušše olen katsetanud päris mitmeid ning nüüd olen vist leidnud oma uued lemmikud! Juba ammu polnud keegi minult küsinud: "Oi, mis ripsmetuši sa kannad, see näeb nii kaunis välja?", kuid seda küsimust kuulsin esimesel päeval, kui uusi ripsmetušše katsetasin.


Roosas tuubis ripsmetušš volume stylist 18 h curl & hold on volüümiandev ning koolutava efektiga tušš, lillas tuubis volume stylist 18 h curl lash extension aga hoopis pikendav ning tihendav. Esimesel hari veidike paksem, teisel teemandikujuline, millega saab kätte ka silma sisenurgas olevad ripsmekesed. Esimestel kordadel suutsin küll esimese tuši harjasega oma silmalau määrida, kuid ettevaatlikul kasutamisel seda kergelt ei juhtu. Kipun lihtsalt hommikuti kiirustama ja ripsmetušš saab silmadele kantud tõelise kiirusega.
Kuigi mõlemad tušid on head eraldi, armastan ma efekti mis saan, kui kasutan neid koos. Siis on ripsmed nii volüümikad, tihedad kui ka pikad ning seda varajasest hommikust õhtuni välja. Tušš ei pudene ning ei kleebi ripsmeid üksteise külge.
Kui peaksin valima oma lemmiku, oleks selleks ilmselt lillas tuubis olev lash extension oma mugava ja täpse harja tõttu.


Kuna kõik uue kollektsiooni tooted on nüüd ära tutvustatud on õige aeg rõõmustada, kuna käimas on Essence sünnipäev! Essence saab sel aastal juba 15-aastaseks! Palju, palju õnne! Essence on seadnud üles ka rahvusvahelise lehekülje, kus kõik saavad oma sünnipäevasoovid pildina teele panna ning võita ka magusaid auhindu. Vaata lähemalt SIIT.

No comments:

Post a Comment