Monday, May 22, 2017

Illibox Spring 2017

Lõpuks on see kauaoodatud suvine ilm saabunud. Mina suutsin enda õlad juba nädalavahetusel nii ära põletada, et liigutada on päris vaevaline. Kuid sellest hoolimata olen ma siiralt õnnelik, et saab oma suvised pluusid, seelikud, kleidid kapist välja võtta ning öötundideni õues ilma paksude jopekihtideta istuda.
Täna räägin lähemalt kevadisest Illiboxist, mille mõni aeg tagasi katsetamiseks sain. Pakike oli täis põnevaid tooteid ja testreid mitmetelt erinevatelt brändidelt.


Kui paki kätte sain, tekkis kohe tunne, et käes on jõulud. Olin ma tegelikult enne juba vaadanud, mida pakikene endas peidab, kuid karbis olid kõik tooted nii kenasti paigutatud roosa-manna pakkepaberi sisse.
Esimeseks leidsin pakist Illiboxi ajakirja ning pisikese "to-do listi" märkmiku. Esimeses olid kirjas lühikesed toodete tutvustesed ja ligikaudsed hinnad. To-do list on kiirelt leidnud tee minu kotti, kuna varasemalt kirjutasin väikesed listid kalendermärkmikusse, kuid vahel jääb ruumist väheks ning selleks puhuks on Illiboxi märkmik ideaalne.
Karbist leiad ka Lamps 4 makeup 10 € kinkekaardi, Handmade vannipallid apelsinilõhnalise vannipalli ning Boost Yourself crunch super seeds pakikese. Viimase pärast olin eriti elevil, kuna suure smuutisõbrana on kõiksugused smuutilisandid ja muu ääretult põnev. Vannipalli sulpsatasin vette just eile, kuid olen end Lushi vannipallidega nii ära hellitanud, et suurt elamust ma sellest ei saanud. Vannipall lõhnas küll väga hästi, kuid hiljem selle maha pesemine vannist ja nahalt oli natukene tüütu, kuna värvi oli lisatud palli ikka palju.


Pakis leidus ka Femfresh deodorant ja intiimpesugeel, mõlemad vajalikud ning toredad tooted heade aroomidega. Natura Siberica valikust oli pakis väike kätekreem, mis samuti ammu käekotti asetatud ning saab igapäevaselt kasutust. Stendersi väike dušigeel on ideaalne kaaslane reisideks, samuti ka väike Lumi näopesupiim, mida samuti väga suure elevusega katsetasin. Lumi tooted on oma minimalistlike ja kaunite eestimaisete toodetega juba ammu poelettidel silma jäänud, ootan huviga veel nende toodete katsetamist.


Suur rõõm oli näha, et lisaks nahahooldustoodetele leidus pakis ka mitmeid dekoratiivkosmeetika tooteid. Ingloti kiidetud lauvärve olen ma kasutanud ennegi, kuid peitekreemi katsetasin esimest korda. Peitekreem tuli mõnusas toonis, mida saab kasutada suvel silmade all ning muul ajal näo probleemsemates piirkondades. Toode tuleb täissuuruses! Minule väga meeldib, kreem on nahal kerge, kuid keskmise katvusega ning püsib näol terve päev.
Illiboxis oli ka kaks huuleläiget, üks Essenelt, teine Avonilt. Avoni huuleläige muudab huuled lopsakamaks ning annab neile peaaegu läbipaistva, õrna roosaka kumaga läike. Olen seda kuumematel päevadel kasutanud pea igapäevaselt, kindlasti leiab selle edaspidi minu suvisest kosmeetikakotist!
Kiko brändi minu suureks kurvastuseks Eestis ei ole, kuid sellegipoolest leidus karbis Kiko rohekas silmapliiats, mis taaskord üks väärt toode! Sel on hea pigment ning roheline metallne toon on minu kollektsioonis midagi uut.
Missha pisike jumestuskreem jääb veel mõneks nädalaks sahtlisse ning ootab aega, mil näonahk pruunikam! :)


Pushtowel on pisike meigieemaldusrätik, mil täitsa oma huvitav tehnoloogia. Nimelt tuleb selle avamiseks vajutada kaanele, misjärel rätik imab endasse topsikeses oleva vedeliku ning paisub märgatavalt. Ääretult mõnus reisile kaasa haaramiseks või kotti pistmiseks.
Pakis peitus ka mitmeid testreid JOIK'ilt ning Stendersilt!

Mina jäin igatahes pakikesega väga rahule. Tõeliselt armas kingitus kas sõbrannale, õele, emale või iseendale. Aitäh Illibox selle pakikese eest! :)

No comments:

Post a Comment