Monday, May 1, 2017

Tallinna kohvifestival & Gelato Ladies

Nädalavahetusel külastasin esimest Tallinn Coffee festivali, kuhu olid oma väljapanekutega tulnud mitmed Eesti kohvikud ning parimad kohvipakkujad. Üritus toimus Kultuurikatlas ning sisustatud oli see küll väga vingelt.
Sõbrannaga külastasime festivali laupäeva hommikul. Kohutav ilm oli väljas! Tuul möllas ja taevast sadas vaheldumisi lörtsi ning vihma. Väljast, Pauligi kohvibussist, haarasime kaasa cappuchinod ning käisime festivaliala läbi. Kuna hommikul oli rahvast võrdlemisi vähe ning lettide taga olid inimesed ennast alles valmis seadmas, siis päris õiget festivali või messi tunnet meil ei tekkinud ning midagi eriliselt silma ka ei jäänud. Seepärast saigi meie festivalilkäik vähem kui poole tunniga läbi.
Edasi mõtlesime astuda läbi Solarisest ja ehk midagi hamba alla võtta, kuid ilm oli niivõrd kohutav, et ühe käiguga me Kultuurikatlast Solarisse kõndida ei suutnud. Et loomulikult on tormise ilmaga kõige parem süüa jäätist, tegime vahepeatuse toredas kohvikus Gelato Ladies. Mina proovisin valge šokolaadi ja mustika gelatot, mis mõlemad olid imehead! Šokolaadi oma magusam, mustika oma hapum, tasakaalustasid üksteist väga hästi. Niivõrd armas ja õdus kohvik vanalinna nurgal, suvel külastan seda kindlasti veel!


Mis Sina oma pika nädalavahetusega tegid? :)

No comments:

Post a Comment