Tuesday, June 6, 2017

Dove Nourishing Secrets tooted & smuutiretseptid!

Kindlasti märkasid paljud mõni aeg tagasi Instagramis pilte pakkidest, mille sees leidus lisaks ilutoodetele erinevaid põnevaid puuvilju. Ka mina ühe sellise pakikese Dove'lt sain, aitäh! :)
Nimelt on Dove välja tulnud uue sarjaga, mis on inspireeritud iidsetest ilurituaalidest. Leida võib erinevaid juukse-, keha- ja nahahooldustooteid!


Lavendel on üks imepärane taim, mis eelkõige tuntud oma rahustava toime poolest. Nimelt saab lavendliga ravida unetust, ärritust ja stressi, on see ka kasulik hingamisteede haiguste korral.
Dove'i uus lavendli dušigeel on tugeva ja mõnusa lavendlilõhnaga ning välimuselt ka äärmiselt lavendlile omane oma lillaka värvuse tõttu. Dove'i dušigeel ei ärrita ega kuivata minu nahka. Kulub seda korraga vähe ning pakend on tugev ja niiskete kätega on seda lihtne avada.


Kookose sõber polnud mina eriti kunagi. Kuid kui päris ehtsa kookose oma pakikesest leidsin, pidin kohe järgi katsetama, mida põnevat ja head sellest teha saab. Tulemust vaata SIIT!
Kuigi selle avamine pole kergemate killast, on selle sisu kasulik ja hea! Näiteks sisaldab kookospiim palju kaaliumit, B- ja C-vitamiini ning fosfori, tuntud on kookos ka oma niisutavate omaduste poolest.
Kookose šampoon ja palsam on mõlemad äärmiselt mõnusa ja magusa lõhnaga. Kahjuks lõhn pikalt juustele ei jää. Minu juustel võttis uue šampooni ja palsamiga harjumine paar esimest korda aega, sest esimestel katsetustel ma eriti rahul ei olnud. Juustest kadus volüüm ja mustaks läksid need kuskil nelja päevaga (enamasti pesen 5 päeva tagant juukseid). Peale kolmandat pesemist uute toodetega jäin tulemusega väga rahule ja olen kasutanud neid siiani edasi, kuna juuksed jäävad pehmed, siidised ja kaunid!


Ka mango on vili, mida mina veel aastake tagasi ei armastanud. Läbi erinevate smuutide, jäätiste (näiteks Balbiino mango- ja passionijäätis on võrratu!) ja muude mõnusate toitude, olen mangot tarbinud sel aastal väga palju!
Mango on tuntud naha puhastajana, see soodustab seedimist ja sisaldab palju rauda.
Dove on välja tulnud mango kehavõiga, mis on äärmiselt niisutav. Imendumine võtab veidi aega, kuid tulemuseks on pehme, niisutatud ja magusalt lõhnav nahk.


Kui kookose juurest teema juba smuutidele läks, pidin ka mangost juttu tehes mingi mõnusa smuuti valmistama! Tulemus oli super!
Retsept on lihtne:
  • peotäis mangokuubikuid
  • peotäis ananassikuubikuid
  • 1 banaan
  • piim
Nii lihtne see ongi!
Milliseid tooteid uuest Dove sarjast sooviksid Sa katsetada? :)

No comments:

Post a Comment