Monday, June 26, 2017

Mis peitub minu käekotis suvel?

Hei-hei!
Kui kevadel, sügisel ja talvel kannan oma õlal suurt käekotti, mis mahutab endasse meeletult palju, kaasaarvatud suure märkmiku, mõned raamatud või iPadi, vahel ka sülearvuti, siis suvel eelistan väiksemat mõõtu käekotti, millesse paigutan vaid vähese vajaliku.


Õiges mõõdus musta käekotti otsisin ikka väga kaua ning lõpuks leidsin selle iluduse Parfois valikust. Kuigi pealtnäha on see üpris pisike, mahutab see siiski kõik, mis vaja.
Muidugi ei puudu käekotist kunagi rahakott ning see on ka üks asjadest, mida paljudesse kottidesse on päris raske mahutada. Rahva Raamatust soetatud Ted Bakeri märkmik on ideaalse suurusega ning sellega on kaasas ka pisike pastakas, niisiis kaks-ühes toode. Ning minu meelest näeb see imekena välja!
Suvele omaselt mahutan käekotti alati päikeseprillid, mille valik sõltub tolle päeva riietusest. Kamm ei puudu minu kotist pea mitte kunagi, sest ilma selleta mina oma pikkade juustega lihtsalt ei saa!
Kotti viskan enamasti ühe huulepulga, vahel satub neid sinna kaks. Ning täiesti hädavajalik abiline on väike kätedesinfitseerija.
Olen seda ennegi maininud, kuid ilma kõrvaklappideta mina naljalt ei lähe mitte kuhugi! Samuti kuulub kategooriasse "alati kaasas" telefon ning viimasena mahutab kott ka minu akupanga, mis suvel, kui ringi rändamist ja kõige ilusa jäädvustamist on palju, kulub marjaks ära!

Mida Sina suvel käekotis kannad? :)

No comments:

Post a Comment