Sunday, June 18, 2017

Rich Gone Broke - arvustus ja DIY!

Hei, hei!
Mõni aeg tagasi jõudis minuni pakike kaekellad.ee'lt minu enda valitud Rich Gone Broke kellaga. Ausalt öeldes oli esialgu kellasid vaadates silme eest päris kirju ja valikut langetada väga keeruline, kuna erinevaid mudeleid, üks ilusam kui teine, on meeeeletult palju (üle 250!) .


Rich Gone Broke on Prantsuse kuumim kellabränd ning lõpuks on nende kaunid kellad jõudnud ka meile. RGB kelladel on üks tõeliselt vinge eripära - imekiirelt vahetatavad rihmad. Samuti on kogu kellavalik äärmiselt soodne (nagu nimigi vihjab!). Ühe kella hind jääb 49-69 euro vahele (PS: vaata postituse lõpust sooduskoodi! ;)) ning vahetatavate rihmade hinnaks vaid 7.5 €. Ehk vaid 7.5 euro eest saad omale justkui uhiuue kella, super!


RGB'd eristab teistest kelladest ka asjaolu, et see on käele seotav. Nii on kella käelepanek ja eemaldamine imelihtne ning saad seda nö reguleerida täpselt endale sobivaks. Ülimalt mugav ja modernne!


Mina valisin endale hõbedase Marcel mudeli Vienne rihmaga. See oli kohe esimene kell, mis mulle silma jäi ning tagasiteed enam polnud. Vienne rihm on suvine ning valge-sinise kombo sobib mulle ideaalselt. Hõbedane Marcel mudel on lihtne, kuid stiilne ja lihtsasti kombineeritav kõikide rihmadega.
RGB kell jäi esmakordsel kandmisel koheselt silma mitmele, kiideti nii ilu kui ka kergust. Ning küsimust "kas see on päriselt sul sõlmega käe peal?" kuulsin ma ka mitu korda. Jah, on küll, ning ei kao see sealt kerge umbsõlmega mitte kuhugi!


Mina olen igatahes oma RGB kellaga ääretult rahul ja kandmist on see saanud väga palju! Kohe kindlasti vaatan mõni aeg üle kogu erinevate rihmade valiku, kuna imeilusaid kujundusi jäi mulle silma teisigi.
PS: Kui soovid endalegi soetada RGB või hoopiski näiteks Daniel Wellingtoni või mõne muu brändi kella, siis mine kaekellad.ee ning kasutada koodi "carmen15". Sellega saad 15% soodustust kõikidelt kelladelt! ;)


Kõige lõppu aga väike DIY nurgake! Nimelt nobedate näppudega saad oma Rich Gone Broke kellale ka ise imelihtsalt ainulaadse ja erilise rihma valmistada! Minu käe peal mõne minutiga valminud valgest heegelniidist rihm, mis muudab kella veelgi isikupärasemaks ja minulikumaks. ;)

No comments:

Post a Comment