Friday, July 28, 2017

Postitused, mida mulle meeldib blogidest lugeda...

Kena päikesepaistelist reedet!
Ütlemata tore on näha väljas päikest ja kõrgemaid temperatuure. Kuumad kohvitassid on asendunud frappe'dega ning pikad püksid suvekleidikeste ja seelikutega.
Alati meelitab mind kui lugejat ja blogijat huvitavad pealkirjad ning loomulikult kaunid pildiseeriad. Täna mõtlesin aga jagada enda arvamust ning kirjutada just nendest postitustest, mida armastan teiste blogidest lugeda kõige enam (ning tihti ka ise kirjutada).


"Haul" ja "New-in" laadi postitused
Alati on põnev jälgida, mida uut keegi poeriiulitelt leidis ja mida peagi testima hakkab. Selle tõttu jagan oma oste või kingikotte tihti ka Teiega!

Lemmikud ja tühjad potsikud
Usun, et selle koha pealt on asi ilmselge. Need annavad hea ülevaate kõikidest toodetest, millel tasuks silm peal hoida. Eriti tore on enda lemmikuid üles leida! Samuti näitab see tihti, kui erinevad eelistused kõigil on - mõne lemmik on teisele toode, mis kohe üldse ei sobi.

Riietus ehk tänane outfit
Outfiti postitusi on põnev lugeda, kuna tihtipeale on need lühikesed ja tabavad ning lisaks riietusele jagavad blogijad killukesi oma igapäevaelust. Samuti ei puudu neist kaunid pildid ja huvitavad rõivaesemed, mille hulgast võib endalegi mõne uue lemmiku leida.

Postituste ideed ja inspiratsioon
Kui endal inspiratsiooni puudu, armastan surfata postituste ideede listides. Taolisi postitusi Eesti blogides naljalt ei kohta (hetkel ei meenu isegi üks), kuid välismaisetes blogides ning Pinterestis on neid palju-palju.

Reisid, üritused ja põnevad kohad
Reisipostitused ja muud taolised on niivõrd huvitavad just oma põnevate elamuste ja kaunite fotojäädvustuste pärast. Samuti on alati tore lugeda ja ka ise kirjutada üritustest (näiteks ilubrändi uute toodete tutvustamisest) ning ütlemata lahe on lugeda veel avastamata paikadest, mida isegi võiks hiljem külastada (näiteks uued kohvikud, restoranid või hoopis pildistamiskohad!).

Milliseid postitusi sina kõige enam ootad? :)

No comments:

Post a Comment