Tuesday, July 18, 2017

Suve lemmikud aksessuaarid...

Hei!
Suvi on minu jaoks aeg, mil garderoob saab täidetud lendlevate riiete ja mugavate jalanõudega. Et iga riietust muuta veidi omapärasemaks või veidi erilisemaks, on aksessuaarid tõeline "must"!


Pole mingi üllatus, et päikeseprillid minu TOP 3'e kuuluvad. Kuigi alles mõned aastad tagasi see kindlasti nii ei olnud. Nimelt kandsin kuskil 3-4 aastat tagasi veel igapäevaselt prille. Kui prillidelt läätsede peale üle läksin, ei tahtnud ma kohe üldse enam prilliraame enda näol näha ning seetõttu hoidsin ka päikeseprillidest eemale. Nüüd on neid sahtlis viis paari... Ainuke probleem asjaolu, et meiki kandes rikuvad prillijäljed selle kiirelt. First world problems! :)


Loomulikult Kuma liblikad! Need imelised prossid annavad igale riietusele juurde veidi särtsu ja omapära. Kuigi liblikaid kannan ma igal aastaajal, loovad need suvel just selle õige meeleolu oma kaunite värvitoonidega.


Käekell! Alustades tema kaunist välimusest ja lõpetades praktilisusega. Rich Gone Broke kellad on ideaalsed suveaksessuaarid oma vahetatavate paeladega. Loe minu pikemat arvustust SIIT. ;)

Mis on Sinu selle suve lemmikaksessuaarid? :)

1 comment:

  1. lemmikaksessuaarideks on igasugused erinevad ehted ja kotid, väga meeldib nt e-pood kus on täiesti minu valikule vastav valik https://aksessuaarid.ee/ :)

    ReplyDelete