Monday, July 24, 2017

Suvine wishlist...

Üle pika aja toon Teieni taas ühe Wishlisti, mis on loomulikult inspireeritud suvest!


Eelmises postituses rääksin, et suvel on ühed mu lemmikumad aksessuaarid justnimelt päikeseprillid. Seepärast pole ka ime, et tänases postituses on päikeseprille lausa kaks paari. Ma lihtsalt ei suutnud nende vahel valida!
Esimesed on teada-tuntud Ray Ban Clubmaster. Jään alati igatsevalt vaatama, kui keegi tänaval nende prillidega mulle vastu kõnnib!
Teine paar on aga Austraalia brändilt Quay. Need jäid mulle esmakordselt silma ilugurude videotest Youtube's, kuid avastasin ka veidi aega tagasi, et Viru Keskuses on valik Quay päikeseprille olemas. Lähemalt uurima ma pole veel jõudnud, kuid... ;)
Pixi Glow Tonic on ilublogijate seas taevani kiidetud toode ning kui lõpuks Pixi valik Kaubamaja ilumaailma jõudis, olin ääretult elevil. Kindlasti proovin selle millalgi ära!
Maybelline color correcting palett on samuti ilumaailmas palju häid arvustusi saanud ning taolise põhimõttega paletti minu meigikollektsioonis Veel pole.
Et kõiki ilusaid suvemälestusi jäädvustada, Vajan (õigemini kohe väga-väga tahan!) ma uut objektiivi oma armsale kaamerale. Hetkel kasutan peegelkaameraga kaasa tulnud 18-55 mm objektiivi ja see on... ütleme nii, et ajab asja ära, aga...
Eestimaa suvi on nii nagu ta on ja päikest näha on võrdlemisi vähe. Olen ka äärmiselt heleda nahaga ja selle tõttu eelistaksin päikese käes praadimise asemel kasutada näiteks St. Tropez isepruunistavat kreemi.
TheBalm on välja tulnud uue lauvärvipalettiga Nude'tude sarjast. Uue paletti nimeks on Nude'beach (taaskord, nii suvine!) ning see näeb meeletult kena välja. Paletis on neutraalsete toonide juurde lisatud ka põnevaid ja veidi väljakutsuvamaid toone.
Triangl bikiinidest olen blogis rääkinud juba mõni aasta tagasi ning suve ilmudes on need jälle mu mõtteis... Need on niivõrd kaunid, kas pole?
Ning viimaseks... Vajan hädasti uut puudrit (kuna korraga said otsa kaks tükki) ja loomulikult unistaksin M.A.C puudrist, millest on räägitud niiii palju head!

Mis on hetkel Sinu soovide listis? :)

No comments:

Post a Comment