Saturday, July 1, 2017

Suviste pidupäevade meik...


Lõpetamised ja jaanipäeva pidustused on edukalt seljataga ning nüüd on käes imeline tantsu- ja laulupidude aeg. Kuigi ilmaga on asjalood päris kurvad, ei lase ma sel ennast heidutada!
Juuni viimastel nädalatel kuhjus lõpetamisi päris palju ning selle tõttu kujunes mul ka kindel meigirutiin, kuna enda valmis seadmiseks oli tihti aega vaid tunnike või hoopis pool.


Põhjaks kasutan Bourjois Air Mat jumestuskreemi, mis püsib näol matina tunde ning on nahal kerge. Jumestuskreemi segan veidi The Body Shop jumestuskreemi helendavaid tilgakesi, nii 2-3. Oma tumedad silmaalused peidan kas M.A.C Pro Longwear või Inglot Under Eye peitekreemiga* ning sinna peale kannan veidi Essence Camoflage peitekreemi* kõige heledamas toonis. Kogu põhja kinnistan L'Oreal Nude BB puudriga.
Edasi kannan näole Essence luminous matt päikesepuudrit* ja silky touch põsepuna*. Põsesarnadele ja silma sisenurkadesse kannan oma lemmikut theBalm Mary-Lou Luminizer särapuudrit. Kulmud täidan kiirelt Artdeco kulmupuudriga ning kinnistan need L'Oreali Brow Stylist kulmugeeliga. Silmadele teen õrna ja loomuliku jumestuse Urban Decay Naked Basics 2 paletiga ning ripsmetele kannan Essence Volume Stylist Lash Extension ripsmetušsi*. Kõige viimasena kannan huultele NYX Lingerie matti huulevärvi toonis Lace Detail , kuid vahel vahetan mati huulevärvi ka kerge huuleläike vastu! :)


Taolistel üritustel kannan just tooteid, mida saan usaldada ning mis püsivad nahal tunde kaunina. Selle tõttu on enamus toodetest siit blogist mitmeid kordi läbi käinud - need lihtsalt on nii head! ;)

*kingitud toode

1 comment:

  1. Kohe palju parem lugeda, kui tootenimed boldiga eristatud :)

    ReplyDelete