Wednesday, August 30, 2017

Esimene NYX pood Ülemistes

Ilmselt on paljud juba kuulnud, et NYX avab Eestis oma esimese poe! Kuigi NYXi tooted on Kaubamajas saadaval olnud juba ligi aasta, avatakse päris oma poekese uksed homme, 31. augustil!
Mina käisin eile Ülemistes NYXi avamispeol ning nägin poe ka oma silmaga ära. Meigigurmaanidele tõeline maiuspala! Nii palju põnevaid ilutooteid (üle 2000...), et kõige uudistamiseks peab veidi aega varuma. Rahvast oli meeletult, mistõttu mõni nurgake jäi mul ka avastamata, kuid kindlasti astun varsti uuesti poekesest läbi ning teen veel paar tiiru peale. Näiteks tutvustas üks armas töötaja mulle i-me-ilusat lauvärvi toonis Mermaid ning kuigi seda ma veel endale ei soetanud, jäi see mind kummitama!Maitsvaid hõrgutisi pakkus Carmen Catering ning nautida sai ka veini ning põnevaid mahlu. Ei puudunud Kaubamaja avamiselgi olnud "autogrammisein", kuid uue ja väga huvitava atraktsioonina oli kohal Treasure Box, millest endale põneva auhinna võita võisid.
Kohtusin ka imearmsa Eliisega Iluexpressist, kelle blogi olen jälginud juba aastaid. Nii tore oli lõpuks silmast silma kohtuda ning veidi juttu puhuda! :)
Lahkudes sai iga blogija/vlogija/kosmeetik endale väikese goodie-bagi, milles mitu põnevat NYX'i toodet. Kindlasti panen midagi kõrvale ka Teile, et peagi väike kingiloos korraldada!


Suur tänu, NYX, põneva õhtu eest!
Mine Sinagi kindlasti uut poekest oma silmaga vaatama ning põnevaid ilutooteid uudistama!

No comments:

Post a Comment