Wednesday, August 16, 2017

Ilupahed, mis kuulusid mu ilurutiini...


Hei, hei!
Olen oma selle suve teises pikemas puhkusepaigas ning nii mõnus on kirjutada tänast postitust korteri rõdul, mille kõrval lainetab õrnalt jõgi ning soe suvetuul sasib juukseid.
Meil kõigil on (olnud) oma ilupahed ja -vead, mida ikka ja jälle tegema kipume. Olgu selleks pikalt pesemata meigipintslid või vale tooni jumestuskreemi kasutamine. Täna panen kirja oma ilupahed, mis minu ilurutiinile olid varem (väga) iseloomulikud, kuid millest nüüd olen lahti saanud.

1) Meigi eemaldamine ei olnud igaõhtune tegevus
Kindlasti paljude ilupahe! Juba aastaid olen kenasti meiki iga õhtu eemaldanud, see on ülioluline! Nahal on vaja hingata. Samuti koguneb meigi alla meeletult mustust, mis ummistab poore ja tekitab nahale vistrike, põletikku.

2) Nahale liiga palju puudrit
Kuna minu nahk oli varasemalt pigem kuivemapoolne, kippus jumestuskreem-peitekreem-puuder rutiin olema nahale üleliigne ja kurnav. Nii oligi lõpptulemuseks tihti puudrine jumestus ning see ei kaunista küll kedagi...

3) Nahk ei saanud piisavalt niisutust
Näokreem ei olnud varasemalt minu suurim sõber. Kui pealtnäha näonahk niisutust ei vajanud, lükkasin kreemitamise sujuvalt edasi ning tihti ununes see sootuks.

4) Maniküür püsis küüntel päevi ja päevi
Olin küünte lakkimisel üsna laisk ning kui seda tegema juhtusin, hoidsin lakki peal nii kaua, kui võimalik. Lõpuks nokkisin selle küüntel maha või kui vaatepilt oli juba päris halb, võtsin lõpuks kätte eemaldaja.

5) Matt huulepulk kuivadel huultel
Huuled on mul talvel pigem kuivemapoolsed, kuid sellest hoolimata on mu lemmik justnimelt matt huul ning eelistan seda igal aastaajal. Vahel tuli ette olukordi, kui kandsin vedela mati huulevärvi kuivadele huultele ning see vaatepilt ei ole kena. Õnneks nüüd on mul huulepalsameid alati kotis mitu ning sellist olukorda ette enam ei tule.

Mis on Sinu ilupahed, millest oled lahti saanud või mida teed praegugi? :)

No comments:

Post a Comment