Friday, August 4, 2017

Ilutoodete suurpuhastus 2017...

Kes mu blogi juba pikemat aega jälginud ehk mäletab, et eelmine aasta võtsin oma ilutoodete sahtlid ja riiulid ette ning otsustasin vabaneda kõigest, mis a) ületanud oma kehtivusaja, b) pole saanud juba kuid kasutust või c) juba põhimõtteliselt tühi. Suurpuhastuse võtsin ette selgi korral!


L'Oreal Lumi Magique jumestuskreemi kasutasin päris pikalt igapäevases meigis. Sel on kerge/keskmine katvus ning annab see näole kerge kuma. Toonilt üsna roosakas ning kõige heledam toon sobis mulle pigem suvel, kui nahk oli juba veidi päikest saanud. Pudel sai peaaegu tühjaks kasutatud.
L'Oreal True Match jumestuskreemi ostsin toonis R2 (kuna R1 ei leidnud ühestki poest) ning osutus see mulle kahjuks liiga tumedaks. Katvus keskmine ning kulus seda korraga vähe.
Maybelline Baby Skin primer sai ostetud reisil Rootsi ning peale mõnda kasutuskorda jäi see mul sahtlisse seisma. Sel on väga keemiline lõhn ning suurt erinevust ma nahal peale selle kasutamist ei märganud.
Kaks meigišvammi, üks BYS ning teine BeautyBlender, on mõlemad oma aja kenasti ära elanud. Kuigi Beauty Blender jääb alati mu lemmikuks, sai korralikult kasutust ka BYS'i "dupe".


Mixa Anti-Redness kreem* kuulus mõnda aega mu igapäevasesse rutiini, kuid hiljem jäi see uute toodete saabudes riiulile seisma. Kuigi punetust see vähendas, kulus kreemi imendumiseks suhteliselt kaua aega.
Moshi apelsini-sidruni näokreem* oli väga hea aroomiga! Imendumine võttis küll veidi aega, kuid nahka niisutas see äärmiselt hästi! Mulle väga meeldis!
Turbliss bioaktiivne rabatoonik* on üks mu lemmikutest! Väga värskendava toimega, kandsin seda kas puhtale nahale või meigi värskendamiseks. Kindlasti toode, mille soetan kunagi uuesti!


Huulepalsameid sai ära visatud ikka päris palju ning selleks lihtne põhjus - kui Maybelline tuli Eestisse oma Baby Lipsidega, pidin kõik mõnusad lõhnad ja kerged toonid ära katsetama. Lemmikuteks ehk virsikulõhnaline "nude" ning Dr. Rescue piparmündilõhnaline variant. Lisaks sai otsa Palmer'si šokolaadi-mündi huulepalsam, mis oli imelise lõhna ja väga niisutava toimega ning samamoodi ka sõbranna kingitud Primarki huulepalsam ning JOIK roosa huulepalsam.


Mul on rumal komme lemmikuid tooteid "säilitada erilisteks puhkudeks", mistõttu tihti mõned tooted seisma jäävad ning lõppkokkuvõttes eriti kasutust ei saagi. Täpselt see juhtus Escada Cherry in the air kehapiimaga. Sel oli imeline lõhn, mis jäi nahale veel pikaks ajaks!
Nurme lavendli ihupiim* oli mõnusalt kerge ning imendus seetõttu ka kiirelt. Hoidis see naha niisutatuna terve päeva.
The Body Shopi maasika kehasorbett ei kuulnud aga mu lemmikute hulka. Kuigi sel oli magus maasikane lõhn, jättis see nahale ebameeldiva kihi, mida ma kohe üldse ei salli.
Kaks JOIK kehakreemi* - Sidruni & vanilje ning Ingveri & mee - meeldisid mõlemad mulle väga-väga. JOIK kehakreemidel on väga huvitavad ning head aroomid, lisaks on need kiiresti imenduvad ning niisutavad. JOIK kehakreeme on mu riiulil veel mitu!

*kingitud toode

2 comments:

  1. Kas see JOIKi sidruni ja vanilje kehakreem on põhimõtteliselt täis?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ei ole, enne pildistamist tavaliselt loksutan purke ja pudeleid, et need pildil veidi fotogeenilisemad välja näeks! ;)

      Delete