Wednesday, August 23, 2017

Minu lemmikud ilutoodete e-poed


Internetis ostlemine on järjest enam populaarsust kogumas. Riideid ja jalanõusid ma tihti e-poodidest osta ei "julge", mulle meeldib kõike ise katsuda ja proovida enne ostu sooritamist. Kuid ilutooteid soetan meeleldi internetist - see on niivõrd mugav ning ajasäästlik! Täna kirjutan oma lemmikutest ilutoodete e-poodidest Eestis!

Loverte on arvatavasti kõikidele ilufännidele teada ja tuntud. Sealne valik on meeletu - dekoratiivkosmeetika, parfüümid, juuksehooldus ja kõik muu. Kohaletoimetamine on minul olnud alati väga kiire ning kõik tooted on kenasti kohale jõudnud. Tavaliselt esimene e-pood kuhu piilun, kui uus kosmeetikatoode mõtteis.

Topbeauty on veidi uuem e-pood, millest ehk kõik veel kuulnud pole. Sealt leiad valiku mu lemmikbrände, nagu näiteks theBalm ning Real Techniques. Põnevaid ja Eestiski uuemaid brände on seal palju-palju! Pakid on alati jõudnud paari päevaga ning tihti on e-poes kõik tooted -20%!

Kaubamaja avas mõnda aega tagasi oma e-poe, kust leiad kõike - riideid, jalatseid, aksessuaare, toidukaupa ning loomulikult ilutooteid. Üli mugav inimestele, kes Kaubamajja tihti ei satu. Saadaval taaskord niivõrd palju erinevaid brände, et valiku tegemine läheb keeruliseks... :)

Makeup24, varasemalt Naturaalkosmeetika, on pikalt olnud e-pood, kust soetan oma lemmikjumestuspuudrit Everyday Mineralsilt. Makeup24 müüb Everyday Mineralsi toodete testreid, mille järgi leiad täpselt endale sobiva tooni või saad enne täissuuruses toote ostmist seda katsetada. Lisaks leiad sealt suure valiku Sigma pintsleid!

Mis on Sinu lemmikud e-poed Eestis? :)

No comments:

Post a Comment