Tuesday, August 1, 2017

Minu TOP 5 - ilunipid...

Ilunippe ja -trikke on internetiavarustes näha niivõrd palju, et võtab silme eest tihti kirjuks. Olen neist proovinud mitmeid, mitmeid, kuid tihtipeale kõik nii ilus ja lihtne pole, nagu Pinterestist või Instagramist jälgides tundub. Minu TOP 5 ilunippi, mida tõesti äärmiselt tihti, kui mitte igapäevaselt kasutan, on Sinu ees... :)


1) Jumestuskreem toonilt heledamaks!
Kuigi hetkel kasutan jumestuskreemi tooni võrra heledamaks tegemisel The Body Shopi helendavaid tilgakesi (ja soovitan neid soojalt!), siis varem kasutasin hoopis teist nippi. Teen seda siiani näiteks reisidel, kui TBS'i tilgad maha jäävad. Nimelt segan jumestuskreemi veidi hetkel kasutuses olevat näokreemi ning voila!

2) Kreem kulmudesse!
Üks uuemaid avastusi, mis kiirelt üheks mu lemmikuks nipiks saanud! Enne meigi alustamist kannan vatitikuga veidikene näokreemi kulmudele. Nimelt tänu sellele jääb kulmupuuder hiljem kulmudele palju tugevama pigmendiga.

3) Rasu nahalt taskurätikuga!
Suvel on see nipp meeletult kasulik! Kui oled koju unustanud nii puudri kui ka rasuimavad paberikesed, saad rasu eemaldada nahalt käepärase vahendiga väga lihtsalt - võtad taskurätiku ühe kihi ning tupsutad sellega nägu.

4) Ideaalne silmameik teibiga!
Kui soovid perfektset ja ühtlast lainerijoont või silmameiki, siis aseta pisikene riba teipi silma välimisest nurgast kulmu välimise otsa suunas. Hiljem, kui meik tehtud, eemalda teip. Soovitan kindlasti kasutada kas spetsiaalseid "meigiteippe" või väga õrna teipi.

5) Kookosõli küünenahkadele!
Kui küünenahad kipuvad olema kuivad, kasutan nende niisutamiseks vähekene kookosõli. Kookosõli on üldse üks meeletult hea asi - saad sellega niisutada nahka, juukseid, eemaldada meiki ja häid kasutusvõimalusi on sel veel!

No comments:

Post a Comment