Wednesday, August 2, 2017

Vajalike ilutoodete ostud...

Hei-hei! :)
Suvel olen üritanud võimalikult vähe teha emotsioonioste ilutoodete kategoorias (sest suvel üritan kanda võimalikult vähe jumestust) ja õnnestunud on see päris hästi. Siiski käisin paar päeva tagasi Kaubamajas Ilumaailmas, et mõni vajalik asi soetada ning ka Tradehouse'st sai kiirelt läbi hüpatud.


Peamine asi, mille pärast Ilumaailma üldse astusin, olid pintsetid ning valituks osutusid Tweezerman Professional Slant Tip Tweezernette. Värvivalik oli lai, kuid mina valisin välja mustad. Pintsetid on mõnusalt väikese suurusega, mistõttu saab neid lihtsalt meigikotis kaasas kanda. Mina olen väga rahul!
Pooleldi emotsiooniost, kuid samas ka mitte, oli uus ripsmekoolutaja. Olen juba mitu aastat ripsmete koolutamist vältinud ja teinud seda vaid erilistel puhkudel. Suvel siiski eelistan koolutamist tihti ripsmete värvimisele ning minu vana paar oli oma aja ära elanud. Valisin Imekauni rose gold toonis The Vintage Company koolutaja. Pakis on kaasas ka kaks varu silikonriba! PS: Rose gold olevat limiteeritud kollektsioonist! ;)
Kuigi minu The Body Shopi tooni helendavate tilgakeste pudelike on veel head kraami pooleldi täis, meeldib mulle alati neid "must" tooteid ette varuda, seepärast on nüüd sahtlis oma aega ootamas ka teine pudelike.


Tradehouse ilukaubamajast astusin läbi Pärnus, kuna mul oli kiiremas korras vaja küüneviili ning teadsin, et Tradehouse mind juba hädasse ei jäta. Lisaks haarasin kaasa ka paki ripsmeharju, kuna need kuluvad samuti alati ära.
Uus puuder oli ka juba (häda)vajalik ning kuigi otsisin ühte kindlat, olid kolm ilupoodi, kuhu sisse astusin, selle puudri välja müünud. Seisin siis hoopis Wet n Wild leti ette ning otsustasin ära testida nende photofocus puudri. :)

No comments:

Post a Comment