Sunday, September 24, 2017

Arvustus: Essence sügis-talvine kollektsioon '17

Hei, kallid! :)
Essence suudab alati oma uute kollektsioonidega üllatada ning ütlematagi on selge, et iga uut väljaannet ootan mina tõesti suure põnevusega. Olen igast kollektsioonist vähemalt ühe uue lemmiku endale leidnud ning tihti on neid lemmikuid rohkemgi.
Essence selle aasta kollektsioon on uudne ning sisaldab endas päris mitmeid ainulaadseid tooteid, mida lausa lust katsetada oli!
PS: Tooteid ning juttu on Palju, soovitan kõrvale võtta mõned näksid ning ühe sooja kohvi või tee! ;)


Alustame huuletoodetest! :)
Esiteks piilus pakikesest välja üks huulelainer ning huulepulk. Essence ultra last instant colour huulepulki on mul omajagu ning olen neid ka omajagu kiitnud. Kui proovisin tooni so un-grey-tful pidin rõõmust peaaegu lakke hüppama. Nii mõnus sügisene toon! Hallikas-lilla, mis meenutab mulle veidi mu lemmikut NYX'i Embellishment Lip Lingeried. Püsivus on Essence huulepulkadel hea ning pigmendi kohalt norida ei saa.
Soft contouring huulelainer on aga täiesti uus toode. Värvivalikust leiad kaheksa erinevat tooni, minu pakis oli toon sucker for grey, mis huulepulgaga peaaegu kokku sobitub. Lainer on väga hea pigmendiga ning tulemus jääb velvetiselt matt. Ja selle hind on veidi üle ühe euro! Tõeline hitt!


Uue tootena leidsin pakist ka Vibrant Shock huulevärvi toonis 04 twisted sister. Kuigi nii erka roosat kannaksin ise pigem kevadel või suvel, katsetasin siiski huulevärvi põnevusega ära.
Taaskord olin positiivselt üllatunud toote pigmendis. Ühe tõmbega saavutad juba super tulemuse! Ning veel enam üllatas mind fakt, et toode on huultel nii kerge! Värv kuivab huultel matiks ning tõesti ei tunne peale kuivamist seda enam üldse. Ei kleepu!
Essence matile huulevärvile mõeldes, meenus mulle koheselt 2016 kevadine kollektsioon oma XXXL mati huulevärviga. Mind häiris toote ebameeldiv aroom, mille pärast toode ka sahtlisse seisma jäi. Kuid väga-väga suureks rõõmuks on Essence Vibrant Shockil hoopiski meeldivam ning tagasihoidlikum aroom.
Minu huultel püsis huulevärv tunde. Peale kohvitamist ja smuutitamist hakkas värv küll vaikselt kaduma (ja kergelt jäi tassiäärele näha), kuid selle sai kiirete "parandustega" taas korda. Mina igatahes olen äärmiselt rahul! Ainukeseks miinuseks vaid väike toonivalik - kokku on Vibrant Shocki neljas värvis.


Üks kõige põnevamaid tooteid minu jaoks uuest kollektsioonist on Prismatic Hololighter stick ehk highlighter-pulk väga laheda tooninimega 10 be unique be a unicorn. Highlighter on pigem külma alatooniga ning oma kreemja tekstuuri tõttu on seda näol hajutada kerge. Pealekandmine on üli mugav. Küll aga on silma sisenurka highlighteri ümara otsa tõttu raske toodet kanda - selle probleemi lahendad kas näpuga või kannad highlighterit peale pintsliga. Püsivus on sel nii ja naa, päeva lõpus on enamik näolt kadunud. Siiski on see minu meelest üks väga lahe toode Essence uuest kollekstioonist! Ning pigment on hea!


Essence ripsmetušše olen katsetanud väääga mitmeid. Uuest kollektsioonist leiad tušše kaks - ühe veekindla ning teise mitte. :)
Instant volume boost ripsmetušš on väidetavalt määrimiskindel ning intensiivselt must. Lubab tagada tänu lillekujuliste harjastega volüümaplikaatorile kurvikad ripsmed. Ning pakendilt võib välja lugeda ka selle, et pealekandmine peaks võtma vaid 10 sekundit. Alustaksin kohe sellest, et esialgu kasutama hakates tuleb tušile toodet veidikene liialt ning esimesel kolmel kasutuskorral pidin ripsmed läbi harjama, et üleliigset toodet eemaldada. See on siiski alguse asi, ei tasu muretseda!
Volüümi annab see palju! Ripsmeid eelnevalt koolutades saavutasin nii pikad ja volüümikad ripsmed, vau! Ning tõesti pean tõdema, et volüüm kestab õhtuni välja, eriti pikalt just veekindla variandi puhul.


Veekindlaid tušše ma enamasti ei armasta. Reeglina on neid raske eemaldada ning igapäevaselt ma pisaraid ei poeta ning meigiga vette ei hüppa, et seda omadust tušilt vajaksin. Kuid loomulikult katsetasin Essence veekindla tuši ära ning ma olen väga õnnelik, et seda tegin! Mina tõesti ei tundnud vahet, et kas kandsin ripsmetele veekindlat või mitte-veekindlat tušši. Ripsmeid jäid siiski piisavalt "pehmed" ning eemaldamine polnud samuti probleem. Makeup Eraser võttis tuši kiirelt maha ning samamoodi tegi seda õlibaasil meigieemaldi, mingit erilist hõõrumist ei toimunud. Tõesti väga positiivne üllatus!
Määrimiskindel... Nimelt kui ühel õhtul juhuslikult tunnise uinaku diivanil tegin, ärkasin ikka kergete pandasilmadega üles. Aga siin pole ka imestada. Päeva jooksul ma mingit pudenemist või tuši silmade alla kogunemist ei märka.
Uskumatu, et ma pole pidanud veel üheski Essence ripsmetušis pettuma. Isegi mu sõbranna, kellele ma oma Essence ripsmetušši laenasin (ning kes selle sujuvalt oma kosmeetikakotti jättis :D) lausus, et Essence tušš tegi tema tavapärasele Lancome tušile kindlalt ära ning tema teab, kuhu letti edaspidi satub. Niisiis, need tõesti on proovimist väärt. Ja oh, kuidas ka rahakott naeratab, sest hinnad on niiiii soodsad!


Jõuame viimase kategooria juurde - küüned.
Essence on turule toonud minu jaoks täiesti uudsed küünepuudrid. Jah, küünepuudrid.
Et nendest toodetest üldse aru saada, tegin enne katsetama asumist veidi googeldamist ning vaatasin ka Youtubest nö tutoriali. Ei tundunud üldse keeruline...
Nimelt pead küüned katma kas läbipaistva aluslakiga või hoopis mõne põneva tooniga, et saavutada eriti äge efekt. Siis pead veidi ootama (minu vaadatud õpetuses oli selleks ajaks 30 sekundit) ning siis õrnalt näpuga tupsutama peale just seda küünepuudrit. Seejärel katma küüned spetsiaalse pealislakiga.
Esimene kord ebaõnnestus minul totaalselt. Üldse hoian glitterist tavaliselt suure kaarega eemale. See ju jääb igale poole: juustele, kätele, riietele, mööbilile... Kuid see selleks, katsetada tahtsin ikka. Ühesõnaga jäi kuivamisaega ilmselgelt väheseks ning soovitud peegelefekti küüntele ei tekkinud.
Olen täiesti kindel, et see on katsetamise ning harjutamise küsimus. Sest tooted iseenesest on super lahedad ning efekt, mida piltidelt ning videotelt nägin on lõpuks seda vaeva väärt. Pean veel mõned korrad oma mugavustsoonist välja astuma ning küll minustki varsti ekspert saab.
Küünepuudreid on saadaval kuues kaunis toonis, pildil on toonid 01 mirror, mirror on the nail ning 04 a touch of vintage.

Niiii, ning ongi kõik tooted arvustatud! Tee endale üks pikk-pikk pai, kui kõik läbi lugesid! :)

No comments:

Post a Comment