Wednesday, September 6, 2017

Arvustus: Lush Bling! Toothy Tabs

Hei, armsad lugejad! :)
Instagramis (@blogicarmen) hõiskasin mõned päevad tagasi, et lähiajal on mul plaanis väga palju põnevaid postitusi! Kogusin suve lõpul oma kaunisse märkmikusse paaalju ideid ning tasapisi nüüd postitusi kirjutama hakkangi. Mina olen elevil!
Täna kirjutan lähemalt Lushi äärmiselt põnevatest toodetest - hambatablettidest või nagu Lush neid kutsub - toothy tabs (kui armas!).


Nagu hiljutises Lushi postituses mainisin, on Lushi kaupluses hambatabletikeste valik üsna lai. Mina soetasin sel korral "Bling!" tabletikesed, mis on apelsinise lõhnaga ning sisaldavad papaia puudrit. Väidetavalt on tabletikesed kaetud ka "söödava kullasäraga", mis toote eriti luksuslikuks teeb! Hammaste pesemine kullaga... kõlab ju põnevalt?
Tabletikeste eesmärk on hammaste puhastamine. Võtad pakendist ühe pisikese tableti, närid selle hammaste vahel katki ning märja hambaharjaga hakkad lihtsalt tavapäraselt hambaid pesema. Ideaalne kaaslane reisideks! Kuigi teenindaja poes lisas, et tabletikesed lisaks tavalisele puhastusele lisavad hammastele sära, ei ole mina seda veel märganud. Kuid sama puhtaks nagu hambapastaga pestes jäävad hambad küll. Toode on looduslike koostisosadega ja ilmselgelt suus niivõrd palju ei vahuta, nagu tavaline hambapasta seda teeb. Papaia puuder aitab ka plekke hammastelt eemaldada.
Põnevust tekitas mulle toote lõhn ning maitse. Esialgu oli kohati veider hambaid harjata mündise maitse asemel apelsinimaitselise tootega, kuid kindlasti pole see kuidagi ebameeldiv ning uue maitse ja lõhnaga harjub kiirelt.


Mina olen väga rõõmus, et lõpuks selle palju nähtud ja kuuldud toote ikka oma nahal ära proovisin - ma ei pidanud pettuma! Järgmisel korral, kui 100 tabletikest Blingi otsa peaks saama, tahaksin ära proovida ka valgendavad söetabletikesed!
PS: Lush ei katseta oma tooteid loomadel! Suur, suur pluss!

Kas Sina oled kunagi proovinud hambapasta asemel hoopis hambatabletikesi?

No comments:

Post a Comment