Tuesday, September 19, 2017

Arvustus: Makadaamiaõliga Dove Pure Care Dry Oil sari

Hei, armsad! :)
Suve lõpus palus Dove mul välja valida juuksehoolduskomplekti, mida katsetada sooviksin.Valikust pakkus mulle kõige rohkem huvi Pure Care Dry Oil sari, mis mõeldud kuivadele ja tuhmidele juustele.


Sarja kuulub makadaamiaõliga toitev juukseõli ning šampoon ja palsam, mis aitavad siluda kuivi ja tuhme juukseid, muutes need väidetavalt 5 korda siidisemaks. Õli võib kasutada kas pesueelse turgutusena või vahetult pärast pesemist, et juukseid kaitsta kuumtöötluse eest. Samuti võib veidi õli lisada mõnesse teise juuksehooldusvahendisse.


Alustan kohe ehk minu jaoks ühest eriti suurest plusspunktist. Nimelt sain tooted testimiseks suve lõpul ning mõni aeg hiljem külastasin oma armsat juuksurit. Esimene asi, mis tema suust kõlas oli küsimus, "mis šampooni sa kasutad?". Ehmatasin esialgu ära, et kas midagi on valesti, kuid otse vastupidi. Esiteks oli ta üllatunud, et tegemist on tavapoe šampooniga. Kiitis ta tulemust väga - niisutatud ja puhtad, siidised juuksed. Juuksurina pidi temal olema üsna raske leida tavapoodidest väärt šampoone-palsameid, kuid selle sarja lubas ta meelde jätta. Ühesõnaga, professionaalne juuksur on oma kiidusõnad öelnud!
Ka minul pole halbu sõnu lausuda. Peseb see juuksed puhtaks kiirelt ning tooteid kulub üsna vähe (vähekasutatuna ole pakendite pigistamisel ettevaatlik, et liiga palju toodet välja ei tuleks!). Juuksed jäävad peale pesemist väga pehmed ning siidised - kas just 5 korda siidisem lõpptulemus, seda on määratleda raske. Nii samuti nagu oma eelnevate šampoonidega, ei pea ma oma juukseid tihedamini kui umbes viie päeva tagant pesema. Sari ei muuda juukseid raskeks!


Ka juukseõli meeldib mulle väga. See imendub kiirelt ning oma pikad juuksed saan niisutatud vaid kahe pumbatäiega. Kasutan enamasti peale juuste pesemist ning lisaniisutust need enne järgmist pesu tõesti ei vaja. Samuti on õlil meeldiv lõhn, mis veidikeseks ajaks ka juustele kestma jääb. Juuksed jäävad siidised, säravad ja niisutatud.


Dove on taaskord suutnud mulle tõestada, et kaunite juuste saladuseks ei pea alati olema kallid salongitooted. Mina kasutan Pure Care Dry Oil sarja oma juustel iganädalaselt ning olen väga rahul.
Aitäh, Dove! :)

No comments:

Post a Comment