Monday, September 18, 2017

Coconut Lane haul + sooduskood!

Hei!
Jagasin teiega eile üht väga põnevat uudist, et mina olen nüüd Coconut Queen (see kõlab nii vingelt!) ning täna näitan täpsemalt, mida põnevat ma Coconut Lane e-poest endale tellisin. Sealne valik on lai ning niivõrd kaunis, et soovitan kindlasti lähemalt vaadata.
Minu sooduskoodi "CARMEN20" kasutades saate kõikidelt toodetelt 20% alla! ;)


Esimesena jäid mulle e-poest silma lai valik põnevaid vihikuid ning loomulikult läks koheselt ostukorvi vihik "Blog Insta Coffee Repeat" - täielik blogija argipäev! Kuigi blogiks on mul hetkel märkmik olemas, leian sellele kindlasti kasutust. Selline vihik kulub küll ära! Leiad selle SIIT.
Lisaks tellisin kaks marmori disainiga vihikut - üks neist roosa kulla detailidega ning teine beebisinise lisandiga. Need on nii kaunid! Rose Gold marmor vihiku leiad SIIT ning sinise detailiga vihiku SIIT.


Ka lahedate sõnumitega tassialustest ei suutnud ma mööda minna. Need armsad tulid paaris - ühel kiri "Prosecco Pizza Pyjamas" ning teine "Coffee Carbs Cuddles". Vaata lähemalt SIIT.
Ning viimasena sai tellitud, samuti peamiselt sõnumi pärast, seinadisain "Smooth sea never made a skilled mermaid". Pilt on A4 suuruses - pildiraami leidmine pole üldse keeruline! Vaata SIIT.

Kaunist nädalat!
Coconut Queen Carmen ;)

No comments:

Post a Comment