Sunday, September 3, 2017

Mida ma sügise juures armastan?


September on kohal! Nii uskumatu kui see ka pole, ongi sügis käes!
Kuigi olin augusti lõpus üsna kurb, et järjekordne vinge suvi möödas, mõtlesin hoopis nukrutsemise asemel võtta ette kõik positiivsed asjad, mida sügise juures armastan. Sest sügis on tegelikult ääretult vahva aeg!


1. Ploomikarva meigitoonid - alustades ploomikarva lauvärvide ning lõpetades veinipunaste mattide huuletoonidega...
2. Lõunatamine kohvikutes - kui suvel võis pidada õues mõnusaid piknike, asenduvad need sügisel vihma eest põgenemiseks kohvi joomisega soojades ja hubastes kohvikutes.
3. Soojad sallid ja kootud kampsunid - aeg on võtta sahtlitest välja oma suured ja villased kampsunid ning värvilised sallid!
4. Lõhnaküünalde aroom - küünlad, mis pimedatel õhtutel tuppa veidi soojust ning valgust loovad.
5. Värvilised lehed - minu koduaias on suur vahtrapuu, mis sügisel värvub punaseks-kollaseks ja tuule käes võib selle suuri lehti lendlemas näha ja jalutada värviliste lehtedega kaetud teel. Imeline!
6. Soe tee ja kohv - niivõrd mõnus on tulla peale pikka päeva pimedas koju, istuda sooja kamina ette ning nautida rahustavat teed või kohvi.
7. Vihmased ilmad ja raamatud - kui suvel suutis vihmane ilm tihti plaanid ära rikkuda, on sügisel vihmase ilmaga mõnus vaikselt raamatuid lugeda ja puhata.
8. Kaneel kõikjal  - nii kohvil, lõhnaküünalde sees kui ka pehmetes saiades.
9. Vananaiste suvi - kaunid päikselised ja soojad päevad meenutamaks, et suvi pole päris kadunud!

Mida sina sügise juures armastad?

No comments:

Post a Comment