Thursday, September 21, 2017

Minu lemmikud Instagrami kasutajad!

Hei, hei!
September algas minul juba üsna kiirelt ja huvitavalt, kuid nüüd olen teist päeva haigena diivanil pikali ning üritan oma "vaba" aja siiski produktiivselt ära kasutada. Blogimine on selleks ideaalne!
Täna jagan Teiega oma lemmikuid Instagrami kasutajaid. Kui sina veel minu Instagrami ei jälgi, siis on rangelt soovituslik seda kohe teha! ;)


Its Not Snyx
Prantsusmaa blogija Valentine Instagram on täis imekauneid iluteemalisi postitusi, millest ise alati inspiratsiooni saan. Kõik tema pildid on äärmiselt kaunilt organiseeritud ning huvitavad, soovitan tema kontot piiluda! ;)

In the Frow
Suurbritannia tuntud Youtuber on ühtlasi ka üks mu vaadatumaid moevlogjaid, kuid tema Instagram on tõesti super! Kaunid outfitid ning põnevad kohad on märksõnadeks!

Linda Ling
Eestlanna Linda Ling on küll mu woman crush! Kaunid outfitid, põnevad kohvikud või hoopis smuutid - kui Sina veel teda ei jälgi, siis soovitan!

Cath In The City
Hiljuti kirjutasin postituses, et täiesti juhuslikult avastasin endale ühe uue lemmikblogi! Sama blogija Instagram kuulub ka mu lemmikute hulka. Ma armastan Norrat ning tihti on tema kontol ka kauneid looduskaadreid näha lisaks riietusele, ilule ja kõigele muule!

Tess Christine
Samuti ühe mu lemmikyoutuberi Instagrami konto! Omapärane ning kauniiiis, vaadake kindlasti!

Mis on Sinu lemmikud Instagrami kasutajad? :)

No comments:

Post a Comment