Monday, September 11, 2017

NYX kingikoti ülevaade!

Hei!
Mõned nädalakesed tagasi, nagu enamus teist kindlasti teavad, avas NYX oma esimese poe uksed Eestis! Külastasin ka poe avamispidu paar päeva enne ametliku avamist ning sain kaasa toreda kingikoti, mille sisu Teile lähemalt tutvustan.


Esimesena vaatas mulle kingikotist vastu HD Studio peitekreem, mida tegelikult olen varem pudelikese ka ära kasutanud. Tegemist on mõnusa ja üsnagi katva peitekreemiga, millel väga lai toonivalik! Mina kasutan seda peamiselt silmade all ja vahel ka näo õrnaks highlightimiseks. Väga meeldib mulle valitud toon Porcelain - see on täpselt nii hele, kui minul vaja ning veidi roosaka alatooniga. Lisaks kiidan aplikaatorit, millega toodet on peale kanda väga mugav.
Ääretult palju kulmupliiatsi kohta mul rääkida pole, kuna toon Caramel on minule veidi hele. Kuid iseenesest on see väga hea pigmendiga ning suureks plussiks on teises otsas olev kulmuhari - 2-in-1! Pliiats suutis nii palju huvi tekitada, et kavatsen peagi teised toonid üle vaadata ja omale selle õige leida. :)


Väga elevil olin aga järgneva toote pärast - NYX kuulus Jumbo pen. Sain selle toonis Black Bean. Esialgu mind toon küll kergelt hirmutas, kuna süsimust silmapliiats on tugeva pigmendiga. Hetkel olen seda enim kasutanud suitsusilma tegemisel või hoopis joonistan sellega silmadele õrna lainerijoone. Seda on mõnus hajutada ning taaskord on toonivalik lai.
Ning viimaseks katsetasin NYX Liquid Suede huulevärvi toonis Foul Mouth. Minu jaoks toon, millega täielikult mugavustsoonist välja astun. Väljas seda kanda veel pole julgenudki - tegemist on väga tumesinise mati huulevärviga. Kuid pigment on i-me-li-ne ning püsivus samuti. Ausalt öeldes pean kiiremas korras vaatama üle toonivaliku ning leidma endale mõned loomulikumad toonid - ehk suudab see minu lemmikule NYX Lip Lingeriele konkurentsi pakkuda!


Kaunist uut nädalat!

No comments:

Post a Comment