Thursday, September 28, 2017

Sügisene wishlist!


Hei!
Sügis on ilumaailmas üks äärmiselt põnev aeg. Brändid tulevad välja uute kollektsioonidega, oktoobris toimub taas ilumess ning vaikselt hakatakse ka talve- ning jõulutoodetega meid üllatama. Minu soovide nimekiri on tasapisi suurenenud ning mõtlesin seda ka teiega jagada! :)

Holika Holika bränd on minule veel üsna tundmatu, kuid vilksamisi olen ma nende põnevaid tooteid ning pakendeid näinud. Kuna Korea brändid tavaliselt on mõelnud ka äärmiselt heledanahalistele neidudele nagu mina ise, jäi brändi valikust mulle silma Water Drop jumestuskreem - kuigi põnevaid tooteid leiad Holika Holika'lt palju!
Kiehl's on samuti bränd, mille tooteid ma olen nii pikalt imetlenud, kuid katsetamiseni pole siiani jõudnud... Selle vea pean kindlasti parandama! Kuna silmakreem on asi, mida hetkel enda riiulile igatsen ning Kiehl'si avokaado silmakreem on nende üks populaarsemaid tooteid, tahaksin hirmsasti seda katsetada!
Ma jumaldan oma theBalm Mary-Lou highlighterit, kuid... minu suureks üllatuseks avastasin üks päev, et see on mul täiesti katki läinud... Kuigi seda on võimalik veel kasutada, on see üsna vaevaline ning säratükikesi lendab igale poole.
Lancome ripsmetušše olen katsetanud päris mitmeid. Uus Monsieur tušš tundub väga põnev ning minu ootused on kõrged. Nii tahaksin ise järgi proovida! :)
Kindlasti teavad kõik mu blogilugejad, kui palju ma oma Zoeva pintsleid kiitnud olen ning siiani kiidan. Kuid tahaksin oma kollektsiooni veidi laiendada, sest kaheksast pintslist jääb näiteks silmameigil veidikene väheseks...
Järjekordne MAC Pro Longwear peitekreem on otsas, järjekorras... viies (?)... ning siiani ma sellest paremat peitekreemi leidnud pole, niiet varsti pean taas sammud Kaubamaja poole seadma.
Makeup Revolutioni Camouflage paletti nägin mõni päev tagasi Instagramis esimest korda ning see tekitas koheselt minus huvi. Pean seda katsetama!
NYX'i uus jumestuskreem Total Control on jõudnud Eestisse ja NYX'i fännina kuluks see mulle ära küll. Toonivalik tundub olevat suur, mistõttu tahaksin huviga näha, kas sealt leidub midagi ka mulle! Kiidetakse seda igal juhul palju!
Ning viimaseks tooteks täna on ennegi minu wishlistis olnud Pixi Glow Tonic. Pixi asjad on mõnda aega Kaubamajas müügil olnud ning päris mitmel korral olen ka Glow Tonicut silmanud. :)

Mis Sinu Wishlistis hetkel on?

No comments:

Post a Comment