Friday, September 22, 2017

Sügiskuude lemmikhuulevärvid!

Ja tänasega ongi käes sügis! Kaunist sügise algust!
Kas tõesti kaks postitust ühel päeval? Jah! :)


Sügise algusega kaovad minu meigikotist kirkad huulepulgad ja heledad huuleläiked ning asenduvad ploomikarva või hoopis lillakate toonidega.
NYX Lip Lingeried on oma mati lõpptulemuse poolest ideaalsed sügisesse. Toon Embellishment ongi juba oma aega oodanud! Kuid ma ei saa sahtlisse jätta ka tooni Lace Detail, mis minu must have igal aastaajal. Samamoodi igasse aastaaega sobiv huuletoode on minule Avoni Mark huuleläige, mis annab huultele peaaegu läbipaistva läike. Mõnus toode pidustustel kandmiseks.
Toonilt veidi sarnased on theBalmi Meet Matte Hughes Charming ja Maybelline Vivid Matte Liquid Possessed Plum. Erinevus on peamiselt selles, et kui esimene on kergelt lillaka alatooniga, siis Maybelline huulevärv on punakam ning "mahlasem".
Ning kaks huulepulka on valikus ka Essencelt. Esimene uuest sügis-talve kollektsioonist (toon so-un-grey-tful) ning teine eelmise aasta kollektsioonist. Kui esimene huulepulk on taaskord hallikas lilla huulevärv, siis teine neist on armas, igapäevane, veidi tumedam kui oma huulevärvi nude (toon 02).

No comments:

Post a Comment