Monday, September 25, 2017

Minu TOP 3 - theBalm

Tervist, kaunitarid! :)
TheBalm on juba aastaid olnud üks minu lemmikbrändidest. Neil on imelahedad pakendid ning tooted on võrdväärselt head. Kuigi theBalmi kollektsioon on mul üpris suur, mõtlesin Teile täna näidata oma kolme lemmiktoodet ning neist veidi lähemalt rääkida.


Usun, et mitte kellelegi ei tule üllatusena, et minu listis on Mary-Lou highlighter. See on tõenäoliselt theBalmi kõige kuulsam toode! Ning seda igati õigustatult! Lisaks sellele, et see on üks mu lemmiktoode theBalmilt on see vaieldamatult ka üks mu lemmikhighlighter. Kui mitte kõige lemmikum... Sel on imehea pigment ning püsivus, lisaks on tootel niivõrd kaunis toon! 
Teiseks tooteks, mis samuti mitmel korral blogist läbi käinud (kuna häid asju meeldib mulle kiita!), on Meet Matte Hughes matid huulevärvid. Mina oman hetkel kahte tooni, Charming ja Commited, kuid mõni aeg tagasi värvivalik suurenes ning uusi toone pole ma veel katsetanud. Huulevärvidel on piparmündine lõhn ning imehea püsivus! Lisaks ei saa kiitmata jätta ka head pigmenti ning mugavat aplikaatorit.
Ning kolmandaks tooteks on kõige uuem theBalmi toode minu kollektsioonis ning selleks on Balm Beach põsepuna. Minu jaoks täiesti juhuslik ost, mida ei juhtu tihti, kuna eelistan enne toote soetamist veidi uurimistööd teha. Siiski olen super rahul, et selle kauni põsepuna endale lubasin. Sel on mõnusalt loomulik toon, mida kasutan igal aastaajal.

Kas Sina oled theBalmi toodetega kokku puutunud? Mis on Sinu lemmikud?

No comments:

Post a Comment