Thursday, October 5, 2017

Arvustus: The Body Shop Drops Of Glow

Hei armsad!
Kuidas Teie nädal möödunud on? Minu meelest on oktoobrikuu esimesed päevad mööda läinud kui linnutiivul, kuid seda lähemale jõuavad Halloween ning varsti juba ka jõulud! Ei tasu vist nii ette rutata... :)
Täna tutvustan Teile üht väga põnevat ning uudset toodet The Body Shopilt - Drops of Glow!


The Body Shop kirjutab...
Drops of Glow valgustpeegeldavad tilgad annavad nahale ja jumestusele kaunilt kumava ja särava ilme. 100% vegan koostis sisaldab kõrget valgustpeegeldavate osakeste kontsentratsiooni, mis paneb palged tervelt kumama. Toode on õrna roosaka alatooniga, mistõttu sobib see roosilist efekti kinkima igale nahatoonile ja muudab naha säravaks, mitte üleliia läikivaks.

Valgustpeegeldavad tilgakesed tulevad pisikeses klaasist pudelis ning näole või käeseljale saab seda kanda pipeti abil. Niivõrd minimalistlik ja kaunis pakend sobib kaunistama iga riiulit ning meigikotti! 
Tilgakesi saab kasutada väga mitmel eesmärgil: näo highlightimiseks, jumestuskreemi segamiseks, et lõpptulemus oleks kumavam, huulepulga peale sära andmiseks või hoopis lauvärvina. Kuna sattusin tootest esimesel kasutuskorral vaimustusse, katsetasin kohe kõik võimalused ära!Väitega, et toode ei jää üleliia sädelev, vaid kergelt kumav, olen 100% nõus. Roosaka alatooniga sära on niivõrd kaunis ja loomulik, jumestuskreemi segatuna annab see kogu näole tagasihoidlikult kumava tulemuse. Samuti on toode suurepärane just neile, kes näol loomuliku highlightimist armastavad. Ning tumeda mati huulepulga peale Drops Of Glowd õrnalt tupsutades on väga vinge efekt garanteeritud!
Pigement on väga hea! Vaid paarist tilgast piisab kogu näo highlightimiseks, jumestuskreemi sisse segamiseks nii umbes kaks korda paar. :)


Mina olen igatahes The Body Shopi Drops Of Glow tilgakestega rohkem kui rahul. Nii armas toode, milleta mina enam naljalt oma meiki hommikuti ei tee! 
Kas Sina oled The Body Shopi dekoratiivkosmeetikat proovinud? :)

No comments:

Post a Comment