Thursday, October 19, 2017

Arvustus: The Body Shop - metalsed ja säravad huuled...

Hei, armsad!
Käes on jällegi neljapäev ning kolmandat nädalat järjest just neljapäeval tutvustan Teile uusi, põnevaid tooteid The Body Shopilt. Sel korral võtan ette uued meigitooted huultele!


Huuleläikeid on minu kollektsioonis võrreldes mattide huulevärvidega üpris vähe. Kannan neid samuti pigem harva ning enamasti suvel või kevadel. Kuid kui The Body Shopi Shine Lip Liquid minule saadeti, oli see esimene toode, mida katsetama asusin.
Toon pildil on Orange Lollipop. Sõna "orange" suutis mind esialgu küll veidi ehmatada (oranžidest toonidest käin suure kaarega enamasti mööda), kuid asjatult. Värv on siiski pigem roosakas ning annab kerge tooni. Läige on sel imekena ning huultele ei jää toode ebameeldivalt kleepuv. Minu meelest ideaalne toode igapäevase loomuliku meigi jaoks. Haaran selle järele pea igal hommikul. Pisikest läiget kannan enamasti endaga kotis kaasas, et päeva jooksul seda veidi lisada.
Shine Lip Liquid on saadaval kuues erinevas värvitoonis.
PS: Toode sisaldab ka argaania- ning jojobaõli!


Teiseks tooteks on aga hetkel väga popiks saanud metalne huulevärv. Metal Lip Liquid tuleb välja samuti kuue kauni tooniga, millest mina katsetamiseks sain värvi Scarlet Steel.
Imekena punane toon, millesse on lisatud veidi kuldset sära! Esimesel kandmisel teadsin, et sellest saab kindlasti jõulude hitt!
Huulevärv tuleb tuubist juba matina välja ning kandub huultele ühtlaselt. Sel on väga hea pigment ning mugava aplikaatoriga on pealekandmine imelihtne! Huultel seda tunda vaat et polegi.
Püsivus on tootel keskmine. Nimelt peale kohvi või lõunapausi kaob osa värvist ära ning tooni peab veidi värskendama. Kuid sellest hoolimata on tegemist tõeliselt vahva tootega!


Nüüd on kõik The Body Shopi tooted selleks korraks arvustatud (vaata eelmisi positusi SIIT ja SIIT). Mina olen väga positiivselt üllatunud ning soovitan soojalt TBS'i astudes lisaks põnevatele kehakreemidele ja dušigeelidele üle vaadata ka dekoratiivkosmeetikalett.

No comments:

Post a Comment