Thursday, October 12, 2017

Arvustus: The Body Shop - pikad ripsmed ja tähekesed silmadel...

Hei, hei!
Täna tutvustan teile väga suure põnevusega kahte uut toodet The Body Shopilt, mis mõeldud silmadele. Nimelt räägin lähemalt ühest uudse tehnoloogiaga ripsmetušist ning eriti kaunist lainerist!
Fun fact: Kuigi kardan ämblike (tean, et suhteliselt ebaratsionaalne hirm, kuid mis teha), siis tänased pildid on Halloweeni mõjutustel just... ämblikused...


Alustame kõigepealt ühest eriti põnevast lainerist. Nimelt tuleb The Body Shop välja silmalaineriga, mille ühest otsast võid leida tavapärase peene otsaga vildika, kuid teisest otsast... imearmsa tähe"templikese".
Lainer on süsimust ning pigment väga hea. Tavaline vildikakujuline ots on minule harjumuspärasest lainerist veidikene paksema kujuga, kuid peene joone tõmbamine siiski raskusi ei tekita. Tähekesekujuline ots on küll niivõrd armas! Vaid sekundiga saab kogu meik palju erilisem ning kindlasti omanäolisem. Kui nahka hõõruda, võib tähekene veidi hajuda, kuid üldiselt on laineri püsivus hea. Tempel on väikese kujuga ning otse nahale vajutades jääb tähekese kujuke väga täpne. Tõeliselt lahe uus toode!


Teine põnev toode on fiiberripsmetušš. Tušš on saadaval neljas värvitoonis - sinine, roosa, roheline ja must. Mina sain katsetamiseks viimase ning olen selle üle väga õnnelik - ripsmetušš on tihtipeale toode, mille toonidega ma ei katseta ning ma eelistan jääda tavapärase musta/tumepruuni juurde.
Tuši pealekandmisel on eraldi tehnoloogia. Nimelt tuleb kahepoolse otsaga tuši kasutamisel alustada tavalise poolega. Sellega kanda üks kiht värvi ripsmetele. Kui tušš veel märg, tuleb ripsmed üle käia fiibritega. Seejärel uuesti kanda peale kiht musta (või värvilist) tušši, et fiibrid kinnitada terveks päevaks.
Tuši nö tavaline pool annab esialgu ripsmetele üsna tagasihoidliku volüümi, kuid pikkust lisab ohtralt. Kinnitades fiibrid ripsmetele on aga lõpptulemus volüümikam ning pikkust lisandub veelgi.
Üks mure on aga läätsekandjatele, nagu mina. Nimelt fiibrite lisamisel ripsmetele kipuvad need lendlema ning mõni võib sattuda ka silma, mis tekitab teadagi ebamugava tunde. Minul on küll seda juhtunud terve katsetamise ajal vaid korra, kuid ettevaatlik tuleks olla siiski.
Tušš päeva jooksul laiali minemise märke näidanud pole, kuid veidikene võib pikematel päevadel pudenemist ette tulla.


The Body Shop on taaskord mind oma dekoratiivkosmeetika uudistega üllatanud ning seegi kord positiivselt. Eelmist postitust The Body Shopi põnevast tootest näed SIIT. Järgmine kord aga tutvustan Sulle juba TBS'i uusi tooteid huultele! ;)

No comments:

Post a Comment