Saturday, October 7, 2017

Arvustus: Lush Eau Roma Water

Kui mõned päevad tagasi postitasin oma ühe lemmikbrändi, Lushi, enda TOP3 lemmikut, mõtlesin kõige uuemast avastusest täna ka veidikene pikemalt kirjutada. Ning kuna oleme juba jõudnud oktoobrisse ning peagi on käes Halloween, on tänased pildid samuti sellest inspireeritud! ;)


Eau Roma Wateri kohta kirjutab Lush:
Mõnus aroomiteraapiline vesi oma naha hellitamiseks. Õrn toonikuvesi igapäevaseks kasutamiseks, mis aitab niisutada nahka ilma liialdamata. Aroomiteraapilist lahust võib kasutada just siis, kui selleks tuju tuleb.


Toonik tuleb mõnusas pudelis, mille pumbaga on seda piserada ülimalt mugav. Tänu oma lavendlisele lõhnale on see nahale rahustav. Väga mõnus kasutada selle omaduse tõttu just õhtul, kui oled meigi eemaldanud ning sätid magama minema. Lisaks on see imehea toode meigi värskendamiseks päeva jooksul - selle tõttu kannan pudelikest ka tihti endaga kaasas. Samuti soovitan seda nahale kanda siis, kui meik on tulnud liiga puudrine või nahk näeb välja kuiv - õrn vesi aitab meigil paremini nahaga ühte sulanduda.
Kui lavendel on rahustava ning õrnalt niisutava toimega, on toonikuvees ka roosivett, mis aitab punetava naha vastu võidelda. Lisaks nahale spreitamisele, võib toonikut kanda ka vatipadjale ning sellega eemaldada viimasedki meigijäägid. Ühesõnaga on tootel palju kasutusvõimalusi!
Minule meeldibki toode just oma rahustava ning niisutava toime poolest, mistõttu soovitan Lushi Eau Roma Waterit soojalt! ;)


Kas Sina oled mõnda Lushi toodet proovinud?

No comments:

Post a Comment