Monday, October 23, 2017

Arvustus: Makeup Revolution Powder Contour palett & Camouflage Corrector palett

Kui Seele pood tegi mulle ettepaneku katsetada Makeup Revolutioni tooteid, olin enam, kui elevil. Makeup Revolution on minu jaoks veel üsna uus bränd, kuid toodete kohta olin kuulnud palju head. Katsetamiseks sain ma kolm väga põnevat paletti ning ühe komplekti huultele. Tänases postituses tutvustan Teile kahte paletti.


Ühest heast kontuurimispaletist olin ma puudust tundnud juba pikalt. Kuna Seele pood andis mulle ka võimaluse ise mõni toode välja valida, tahtsingi proovida ja katsetada kontuurimispaletti, milleks osutus Pro HD palett toonis light-medium.
Paletis on mitu erinevat tooni kontuurimiseks ning highlightimiseks. Kõik toonid on üsna hea pigmendiga. Üsna hea all pean silmas seda, et tugeva kontuuri saavutamiseks peab toodet kandma nahale pigem rohkem, kui vähem. Kuid tegelikult on see isegi hea, kuna nii saad kasutada toone ka heledamaks kontuurimiseks ning "üle panustamise" oht on väike.


Kuigi esialgu arvasin, et toon light-medium on kõige heledam, avastasin peale uurimist, et palett on olemas ka toonis "fair". AGA mina olen light-mediumiga ka väga rahul, sest toonid ei ole minu heledal nahal liialt tumedad või liialt sooja alatooniga.
Olen väga rõõmus, et paletis on olemas ka üks kollane puuder, mis sobib hästi silmaalustele kandmiseks. Lisaks on paletis olev kõige heledam toon väga kaunis kergeks, loomulikuks highlightimiseks.


Teiseks tooteks, mille samuti ise valisin, on Camouflage corrector palett. Color correcting oli samuti minule veel üsna tundamtu maa, kuid tegin korralikult eeltööd ning hakkasin paletti huviga katsetama.
Esiteks pean muidugi mainima, et pakend on tootel väga kaunis! Nude tooni karbikeses on olemas ka suur peegel, mis alati plussiks.
Paletis on kaheksa tooni - heleroosa, virsikukarva roosa, lilla, hõbedane, roheline, kollane ning kaks nahavärvi peitekreemi.


Esimest kahte, roosasid, kasutan oma siniste silmaaluste katmiseks. Minu kõige kasutatumad toonid paletis! Olin kohe esimesest katsetusest võlutud ning nende kahe tooni pärast juba tasuks see palett endale soetada, kui võitled pidevalt tumedate silmaalustega. Loomulikult sobib selleks ülesandeks ka kollane toon.
Roheline toon aitab peita naha punasust. See toon ei ole nii kreemine ja kergesti hajutatav, kui roosad ning kollane, kuid punasuse peidab küll. Lilla sobib kollaste toonide peitmiseks ja väsinud nahale sära lisamiseks. Hõbedane on mõeldud kergeks highlightimiseks ning nahavärvi toonid tavaliste iluvigade peitmiseks.
Haaran Camouflage paleti järele pea iga päev. Kui varem tundus color correcting aeganõudev ning vaevaline töö, on selle paletiga see igatahes imelihtne! Peale kannan toone ma sõrmedega, kuna kehasoojusega on need kergemini hajutatavad!

Kas Sina oled Makeup Revolution tooteid proovinud?

No comments:

Post a Comment