Thursday, October 26, 2017

Halloweeni nädal, päev 3: Halloween Lushiga!

Mis oleks Halloween ilma Lushita?
Lush oli, on ja jääb üheks minu lemmikbrändiks. Eriti põnevad on Lushi erikollektsioonid ning Halloweeni omad veel topelt - vähesed brändid tulevad välja Halloweeni eritoodetega!
Täna mõtlesin tutvustada selle aasta Lushi Halloweeni toodete kõige huvitavamaid leide...


Bewitched - armas Lushi bewitched bubble bar (ehk nö vannivaht, minu lemmik!) on magusa lõhnaga ning annab vanniveele põneva musta tooni. Lõhnas tunda põldmurakat ja bergamotti!
Goth Fairy - selle toote näol on tegemist aga millegi väga põnevaga - sädelev massaažikas! Ideaalne Halloweeni pidudeks, sest pisike haldjas sisaldab endas meeeletus koguses sära! Lisaks ei puudu loomulikult hea lõhn. ;)
Monster Ball - Kohe tõmbas mind toodet uudistama selle väga lahe nimi ning välimus. Vannipomm värvib su vannivee vikerkaareliseks ning lõhnab laimiselt.
Pink Pumpkin - arvatavasti teavad kõik Lushi sõbrad Sparkling Pumpkin vannivahtu. Selle veidi uuem õde on aga roosa kõrvitsake. Taaskord on tagatud sätendus terveks päevaks ning vann täis pehmet vahtu.
Black Rose huulekoorija - kuigi olen kasutanud mitut Lushi huulekoorijat, pole tahket mina veel nende valikus näinud. Igatahes tundub äärmiselt põnev! Lisaks on Lushi valikus ka Black Rose huulepalsamid.
Pumpkin - ning loomulikult ei saa valikust välja jätta klassikalist Pumpkin vannipommi. Tõeliselt sügiseline, lõhnanootideks vanill ning kaneel.

Kas Sina oled juba Lushi Halloweeni toodetega tutvumas käinud?

No comments:

Post a Comment